Austrálie – Sydney – 16 513 Kč
13.1.2019

Austrálie - Sydney

16 513

O této nabídce

Vydejte se během hlavní sezóny k protinožcům do Austrálie. S luxusními Qatar Airways si můžete zaletět z Prahy do Sydney s návratem do Mnichova za 16 513 Kč. Cenovka je to na hlavní sezónu suprová, zpátečka z Prahy se pohybuje obvykle okolo 23 000 Kč. V ceně je kromě parádního servisu i 30 kg zavazadlo k odbavení a obvykle rychlé přestupy v Dohá. A kdy? třeba s odletem 14. února s návratem 4. března Rezervuj tento termín >>

Tato akce funguje i na evropské letní prázdniny, nezapomeňte, že v v Sydney bude v červenci zima, teploty okolo 18°C. I tak to ale není špatné navštívit Ayers Rock či východní pobřeží (Cairns a Bariérový útes), tam bude naopak pěkné počasí.

Co v Austrálii?

Nezůstávejte jen v Sydney, můžete se inspirovat tímto cestopisem, ve kterém jsme vyrazili do středu Austrálie k Ayers Rocku, na sever u Cairns k Velkému bariérovému útesu, zdolali jsme největší písečný ostrov na světě u Brisbane a na závěr jsme projeli Tasmánii.

Ubytování

V Sydney se mrkněte na tohle ubytování v Ibis Budget (okolo 900 Kč/os/noc). Kromě klasické nabídky na Bookingu se mrkněte ještě na AirBnB, které hlavně ve městech vychází často zajímavě.

Víza

Pro krátkodobé pobyty víza nejsou potřeba, stačí si jen zařídit elektronickou registraci na této stránce. Nepodceňte to a určitě si to vyřiďte alespoň 10 dní předem, z vlastních zkušeností schválení může trvat klidně i týden a bez schválené registrace vás nepustí do letadla.

Náhled letenky z Prahy do Sydney s návratem do Mnichova za 16 513 Kč

Austrálie - Sydney - 16 513 Kč​​​​​​​


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)