Austrálie – Melbourne z Mnichova za 14 932 Kč
6.11.2019

Austrálie – Melbourne z Mnichova

14 932

O této nabídce

Zaleťte si k protinožcům díky akčním letenkám společnosti Air China.  Kromě akčních letenek do zajímavých asijských destinací, o kterých vás také pravidelně informujeme nabízí nyní aerolinka zajímavé cenovky do Austrálie, konkrétně do Melbourne. Cestou tam i zpět se zdržíte na jednom přestupu v čínském Pekingu, kvůli čemuž cesta nabere trochu na náročnosti. Nicméně díky tranzitním vízům do 144 hodin pobytu nebudete muset nic za vstup na čínské území platit a můžete se tak vyrazit podívat k Zakázanému městu či se projít po hradbách Velké čínské zdi. Navíc díky dlouhému přestupu budete mít také možnost využít hotelu zdarma, který po vám poskytne aerolinka, pokud si o něj zažádáte. Více informací najdete v našem článku o hotelech zdarma při přestupu. Rezervujte např. Mnichov – Melbourne 9. – 23. 3. za 14 932 Kč.

Melbourne je tak trochu černou ovcí mezi ostatními australskými městy, a přitom je tak zajímavé a má toho spoustu co nabídnout. Nechte na sebe zapůsobit jedinečnou uměleckou atmosféru mezi zdmi pomalovanými graffity a street artem, semtam prostřídanými krásou secese. Pochutnejte si v jedné z výborných restaurací, jejich scéna je opravdu multikulturní. Melbourne je také město festivalů a slavností i sportovních akcí, nuda tady neexistuje. A kdybyste se snad chtěli vydat i mimo stíny mrakodrapů, doporučujeme zaplavat si s divokými delfíny kousek od Sorrenta nebo pozdravit tučňáky na Phillip Island. Jo a ještě jedna věc, v Melbourne dělají naprosto výbornou kávu!

Víza

Pro krátkodobé pobyty v Austrálii víza nejsou potřeba, stačí si jen zařídit elektronickou registraci na této stránce. Nepodceňte to a určitě si to vyřiďte alespoň 10 dní předem, z vlastních zkušeností schválení může trvat klidně i týden a bez schválené registrace vás nepustí do letadla.

Pro přestup v Pekingu do 144 hodin nebudete potřebovat předem žádné vízum. Pouze po příletu vyplníte žádost o tranzitní vízum do 144 hodin, které je osvobozeno od poplatku.

Ubytování

Po náročné cestě bychom si po příletu do Melbourne oddychli v útulném hotelu Atlantis za 787 Kč / os. / noc nebo se vyvalili v 3,5* Victoria Hotel Melbourne za 929 Kč / os. / noc.

Autopůjčovna

Ať už se rozhodnete vyrazit kamkoliv a na jakkoliv dlouho, stoprocentně si půjčte auto. Je to nejlepší způsob, jak prozkoumávat jednotlivá místa. Fáro si můžete vybrat u nás v autopůjčovně.

Náhled letenky z Mnichova do Melbourne za 14 932 Kč

Austrálie – Melbourne z Mnichova za 14 932 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)