Asturie z Mnichova za 1 311 Kč
16.6.2017

Asturie z Mnichova

O této nabídce

Z dílny španělského nízkonákladového dopravce – Volotea dnes vypadlo množství zlevněných letenek. Za zmínku zcela jistě stojí ty do španělské Asturie. Na severní pobřeží do města Oviedo si zaletíte z Mnichova za 1 311 Kč a pokud nejste členy SuperVolotea klubu, tak si nepatrně připlatíte. Na výlet za nádhernými horami, divokým pobřežím Biskajského zálivu a především odpočinkem v panenské přírodě si můžete vyrazit nejlevněji hned na začátku podzimu.

  • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Volotea
  • Zavazadla:  1 ks příručáku o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a menší taška 35 x 20 x 20 cm – to vše dohromady o celkové hmotnosti max. 10 kg
  • Dostupnost: září a říjen 2017
  • Termíny:
    • 22. – 29. 9. za  1 311 Kč (1 573 Kč – pro nečleny)
    • 3. – 10. 10. za 1 311 Kč (1 573 Kč – pro nečleny)
    • 6. – 10. 10. za 1 311 Kč (1 573 Kč – pro nečleny)

Ubytování

Přímo v Oviedu – tedy centru Asturie složte hlavu v tomto oblíbeném hotelu za 586 Kč/os./noc anebo vyzkoušejte tento (dnes téměř o polovinu zlevněný) sympatický hotel za podobnou cenu. Pokud se vydáte poznávat okolí, tak nezapomeňte na Booking či srovnavač služeb Trivago. Zajímavé může být i bydlení u domácích na AirBnB.

Jak do Mnichova

Pokud se dohodnete v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností Regiojet nebo Flixbus. Jednosměrná jízdenka do centra města Vás vyjde na 380 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 590 Kč.

Autopůjčovna

Půjčit si auto? No jasně! Během pár dní tak jednoduše objevíte nejen další města na pobřeží, ale především i utajená místa v podobě téměř privátní pláže. O ušetřeném čase ani nemluvě – a pokud zcela nelpíte na komfortu, tak v autě nebo po jeho boku klidně i přespíte. Mrknětě se do naší autopůjčovny, kde naleznete širokou nabídku auťáků. Ten Váš na Vás může čekat již hned po příletu na letišti. 🙂

Náhled letenek z Mnichova do Ovieda za 1 311 Kč

Asturie z Mnichova za 1 311 Kč
Asturie z Mnichova za 1 311 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)