Argentina – Buenos Aires z Vídně za 12 060 Kč
21.11.2019

Argentina - Buenos Aires z Vídně

12 060

O této nabídce

Akcí do Jižní Ameriky moc nebývá, natož pak do té jedné – do Argentiny. Letenky na lince Vídeň – Argentina (Buenos Aires) jsou nyní k mání s velice příjemnými nizozemskými aerolinkami KLM od 12 060 Kč. Variant a kombinací je poměrně dost, tudíž si myslím, že si vybere každý. Pokud plánujete příští rok návštěvu Argentiny, určitě doporučujeme této akce využít, jelikož podobně levných letenek do Argentiny moc nebývá. Za tuto cenovku (a jí podobnou) se dá letět v březnu následujícího roku.

A co v Argentině? Určitě se můžete těšit na krásnou přírodou, rušná města, autentické horské vesničky, pralesy, majestátní ledovce, přátelské Argentince a Argentinky a rozhodně v neposlední řadě – na výborné krvavé steaky.

Příkladový termín může být například 5. 3. – 19. 3. 2020. Tento termín rezervujte na webu aerolinky >>

  • Rezervujte: přímo přes web aerolinky KLM za 12 060 Kč a nebo o pár stovek dráž (za 12 300 Kč) u nás ve vyhledávači >>
  • Zavazadla: klasické příruční zavazadlo
  • Dostupnost:odlety mezi 5. 3. – 21. 3. 2020

Ubytování

Po příletu v Buenos Aires doporučujeme se ubytovat například v Ricana Ba Center, kde vás dvoulůžák vyjde za 440 Kč/os. Pokud preferujete přeci jenom něco komfortnějšího, tak můžeme doporučit
například Hotel Boca by Design, kde vás dvoulůžák včetně snídaně vyjde na 750 Kč/os. a nebo ještě trošku více luxusnější Duque Hotel Boutique and Spa, kde velice pěkný dvoulůžkový pokoj vychází na 1 000 Kč/os. včetně snídaně.
Další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com, případně na AirBnB.

Autopůjčovna

Argentina rozhodně nepatří mezi nejmenší země, takže pokud nebudete mezi zajímavými místy přelítat, tak určitě doporučujeme si půjčit auto. To si vyberte u nás v autopůjčovně >>

 

Náhled letenky z Vídně do Buenos Aires za 12 060 Kč

Argentina - Buenos Aires z Vídně za 12 060 Kč


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)