Zanzibar z Mnichova za 10 894 Kč
20.11.2019

Zanzibar z Mnichova

10 894

O této nabídce

Nenechte se utlačovat všudypřítomným mrazem, deštíky a chladnými večery. Vydejte se za teplem a exotikou na Zanzibar s aerolinkou Air France ve spolupráci s KLM a tanzanskou aerolinií Precision Air z nedalekého Mnichova. Rezervujte příkladovou letenku na Zanzibar z Mnichova 9. – 23. 3. za 10 894 Kč. Součástí avizovaného tarifu je i jedno odbavené zavazadlo do 23 kg, což mnoho rozhodně cestovatelů ocení.

Zanzibar je rájem na zemi. Žárem tropů se táhnou sněhobílé pláže, pod hladinou tyrkysového moře je konturuje pestrý pás korálů. Idylické laguny se s odlivem stávají plytkými jezírky slané vody, vzduchem voní romantika. Indický oceán se hemží životem a láká potápěče k prozkoumání. Ze stromu na strom skáčou přátelské, ale občas i pěkně drzé opice. Sladký nektar květů sají barevní motýli a když se nebe zbarví dorůžova při západu slunce, siluety hřbetních ploutví delfínů hrají na obzoru stínové divadlo. Kýč? Možná. Ale rozhodně stojí za to!

Ubytování

Na Zanzibaru bychom se ubytovali v příjemném hotelu Best Western Plus za 484 Kč / os. / noc nebo bychom také vyzkoušeli plážové bungalovy Aya Beach Bungalows na jihu ostrova za 883 Kč / os. / noc. Obě ubytka nabízí v ceně taktéž snídani zdarma.

Víza

Ostrov Zanzibar je oficiálně součástí Tanzánie. Česká republika bohužel nemá s touto zemí bezvízový styk, a tak víza budete potřebovat. Můžete však zůstat vklidu neboť potřebné razítko do pasu získáte přímo na letišti Kisauni po vyplnění příslušných formulářů a zaplacení poplatku 50 USD.

Náhled letenky na Zanzibar z Mnichova za 10 894 Kč

Zanzibar z Mnichova za 10 894 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Air France

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)