Amsterdam z Prahy na prodloužený víkend
11.12.2019

Amsterdam z Prahy na prodloužený víkend

1 278

O této nabídce

Naplánovat si takový prodloužený víkend v Amsterdamu je lékem naprosto na všechno – „na to vemte jed“. Tak neváhejte a vyberte si dle svého úsudku nejvhodnější termín během první poloviny roku, vždyť za hubičku jsou u easyJetu dostupné letenky takřka během každého měsíce od ledna do června. Třeba ty v příkladovém termínu od 22. do 25. května za 1 278 Kč. Prodloužený víkend je pak naprosto ideální časovou dotací, během níž vás město neomrzí a rozhodně se v něm nebudete nudit. A kdo by si chtěl naplánovat i drobný výlet mimo samotný Amsterdam, může v době od 21. března do 10. května navštívit vyhlášený květinový park Keukenhof.

Pozor – Amsterdam je vysoce návykový. Pro to, co všechno je tu k vidění, ale hlavně pro silnou dávku vzrušení, kterou ucítíte, až budete šlapat na ulici – bez kola v Amstru ani ránu, to je známá věc. Patří k prožitku stejně jako famózní holandské hranolky, plavba po tajemných zákoutích grachtů. Jako dokonale vychlazené pivo v Café de Sluyswacht hned naproti, až půjdete z Rembrandtova domu. Jako vůně tulipánů mísící se s vůní nejlepších sýrů. Jako tajemné kouzlo prostupující obrazy Vincenta van Gogha, rudě zbarvená ulička lásky, všudypřítomný marihuanový opar a pocit, že všechno je v tomhle vzrušujícím městě dovoleno!

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky easyJet
 • Dostupnost: vybrané prodloužené víkendy během první poloviny roku 2020
 • Zavazadla: 1 ks příručáku s maximálními rozměry 56 x 45 x 25 cm
 • Příkladové termíny:
  • 24. – 27. 1. za 1 383 Kč (pátek – pondělí)
  • 8. – 10. 2. za 1 358 Kč (sobota – pondělí)
  • 6. – 9. 3. za 1 358 Kč (pátek – pondělí)
  • 2. – 4. 5. za 1 788 Kč (sobota – pondělí)
  • 7. – 9. 5. za 1 758 Kč (čtvrtek – sobota vč. pátečního státního svátku)
  • 22. – 25. 5. za 1 278 Kč (pátek – pondělí)
  • 30. 5. – 1. 6. za 1 428 Kč (sobota – pondělí)

Ubytování

Ubytko v Amstru nepatří mezi nejlacinější záležitosti. Je proto dobré si bydlo bookovat s dostatečným předstihem. Při hledání se nemusíte omezovat jen na úzké centrum, neboť systém městské hromadné dopravy je v Amstru velice dobrý a dostupnost jádra města vysoká i z vzdálenějších čtvrtí. Bookněte si proto tento populární tříhvězdový hotel z řetězce Ibis za 1 552 Kč/os./noc. Lowcostovým cestovatelům by během jarních měsíců pak měl stačit tento pohodový camp! Při hledání bydlo se nemusíte zaměřovat jen na Booking či Hotels, ale mrkněte i na AirBnB.

Náhled letenky z Prahy do Amsterdamu za 1 278 Kč

Amsterdam z Prahy na prodloužený víkend

 


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)