Akční letenky z Prahy na Island na jaře i v létě
14.12.2022

Akční letenky z Prahy na Island na jaře i v létě

4 128

O této nabídce

Islandská letecká společnost Play si pro cestovatele ve svém adventním kalendáři pod políčkem s číslem „14“ připravila slevu 20 % na letenky od května do září. Toho mohou využít v případě, že se v příštím roce chystáte na Island i vy! Zpáteční letenky z Prahy do Keflavíku ulovíte za ceny začínají na 4 128 Kč. Během jarních měsíců jsou za ceny kolem čtyř tisícovek dostupné převážně prodloužené víkendy od čtvrtečního večera do neděle. Z našeho pohledu zajímavější jsou však prázdninové termíny v srpnu, kdy se lze výlet za hezkou cenu naplánovat na libovolně dlouhou dobu.

Promo kód „PLAY20“ zadávejte ve třetí kroku rezervace, po výběru konkrétních termínů, do políčka vpravo nahoře označeného jako „Add promo code“. Pozor! Promo kód je validní pouze dnes, tj. 14. prosince 2022.

Podmínky pro cestování

Cesta na Island

Cestování na Island je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Islandu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky z Prahy na Island

 • Rezervujte: nejlevněji přes stránky aerolinky Play
 • Zavazadla: příruční zavazadlo (max. 42 × 32 × 25 cm a 10 kg)
 • Dostupnost: květen – září 2023
 • Promo kód: PLAY20 (platí pouze dnes)
 • Termíny:
  • 18. – 21. 5. za 4 128 Kč
  • 8. – 11. 6. za 4 442 Kč
  • 29. 6. – 9. 7. za 5 448 Kč
  • 3. – 17. 8. za 5 127 Kč
  • 10. – 20. 8. za 4 813 Kč
  • 31. 8. – 7. 9. za 4 755 Kč
  • 14. –  21. 9. za 4 813 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na Islandu se vám bude bezesporu hodit vlastní kára. Jen díky ní stihnete za dobu svého pobytu navštívit maximum zajímavých míst  a především budete absolutní pány svého času. Mrkněte se do naší autopůjčovny, která vám odhalí konkrétní nabídku přesně ve vašem termínu. Využít můžete i služeb lokálních půjčoven jako „Lotus Car Rental“ nebo „Geysir“.

Případně spojte spaní s pronájmem auta do jedné položky a půjčte si rovnou campervan. Skvělé zkušenosti máme s Go Campers a KuKu Campers.

Náhled letenky z Prahy na Island za 4 128 Kč

Akční letenky z Prahy na Island na jaře i v létě


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Play

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)