3v1: New York + Toronto + Amsterdam z Prahy za 6 353 Kč
18.7.2019

3v1: New York + Toronto + Amsterdam z Prahy

6 353

O této nabídce

V nabídce letecké společnosti Air Canada objevíme zpáteční letenky z Amsterdamu do New Yorku umožňující naplánování celodenního stopoveru v kanadském Torontu během zpáteční cesty za 5 085 Kč (dlouhý stopover je možný při odletech z New Yorku v úterý & sobotu). Když k těmto letenkám pořídíme přískok z Prahy do Amsterdamu, tak máme rázem krásnou kombinaci 3v1: New York + Toronto + Amsterdam z Prahy za 6 353 Kč. Kvůli rannímu odletu z Amstru bude třeba zakoupit let z Prahy již na den předcházející samotnému odletu za oceán a nejlépe ho pořídíme u easyJetu. Zatímco v případě návratu domů se stejným dopravcem již v Nizozemsku nebude nutné nocovat.

Náš trip zahájíme i zakončíme v Amsterdamu, který vám vlije do žil tolik energie, že vaše duše vydrží ve stavu blaženosti dlouhé týdny. Všechno tu lze konzumovat v nadměrných dávkách s příjemnými vedlejšími účinky – umění – návštěvou Rembrandtova domu, Rijksmuzea a muzea Vincenta van Gogha, jídla a pití – super hustými polévkami, sýry rozplývajícími se na jazyku, dokonalýma holandskýma hranolkama i místním pšeničným pivem. Dobrodružství – plavbou po grachtech, jimiž je město protkané, noční návštěvou Red District – uliček lásky s atmosférou, která nemá ve světě obdoby. Očichávání tulipánů, jízdu na kole, odpočinek mezi papoušky ve Vondelparku… a žádný strach, předávkování nehrozí!

Druhou zastávkou bude New York – snad nejslavnější město na světě. Hlava se vám zatočí z džungle mrakodrapů drápajících se do mraků, srdce rozbuší s rozsvěcujícími se neony různých barev, a rázem jste připoutáni navždy. Projděte se po majestátním Brooklynském mostě, zajděte shopovat na pátou avenue, stůjte v úžasu před hrdou tváří Svobody. Pohlédněte na prosklené panorama ze světoznámé Empire State Building, nebo raději koukněte i na ní, a to z výšky 381 metrů úchvatné One World Observatory. Nasajte ten opravdový newyorský vibe při jízdě metrem, dostane vás rychle kamkoliv. Možnosti jsou nekonečné!

A třetí navštívenou destinací se stane Toronto – město tisíce chutí, vůní a barev, které do puntíků splní vaše představy o multikulturním městě. Vedle sebe tu v míru a pokoji žijí stovky národů, s nimiž si užijete každý z mimořádných koutů tohohle města „a možná ještě dál“! Down Town a CN Tower – kdysi nejvyšší budovu světa spolu s obřími mrakodrapy, Casa Loma – pohádkový středověký zámek se zajímavou historií, parky a pláže kolem rozlehlého Ontária. Chinatown, kde skrz na skrz načichnete Asií, Little Italy s pravou italskou kávou a kusem koláče z místních voňavých pekáren a samozřejmě ten největší zázrak přírody – 2 hodiny vzdálené Niagárské vodopády!

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač (přískoky do Amsterdamu s easyJetem  přímo na jejich webu)
  • Zavazadla: pouze příruční
  • Dostupnost: září 2019 – březen 2020
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři
  • Tip: Pro dlouhé stopovery v Torontu vybírejte odlety z New Yorku v úterý & sobotu.

Ubytování

Ve všech zmíněných destinacích hledejte největší nabídku ubytování na Bookingu a Hotels. Případně mrkněte i na AirBnB.

Na základě vlastních zkušeností vám v New Yorku doporučíme tento pohodový hotel Howard Johnson v Queensu za 1 450 Kč/os./noc včetně snídaně. V Torontu pak tento Super 8 Hotel za 1 134 Kč/os./noc opět včetně snídaně a v Amsterdamu takovýto hostel Stayokay za 691 Kč/os./noc.

Víza

Jak pro vstup do USA, tak i Kanady budete potřebovat elektronické registrace. Návod, jak si jednoduše vyklikat tu do Spojených států amerických, najdete v našem článku. Celý proces proveďte na této stránce a za registraci zaplatíte 14 USD. V případě kanadské verze zamiřte na tuto stránku a tato registrace vás vyjde na 7 CAD.

 

Náhled letenky z Amsterdamu do New Yorku se stopoverem v Torontu za 5 085 Kč

3v1: New York + Toronto + Amsterdam z Prahy za 6 353 Kč

Náhled přískoku z Prahy do Amsterdamu za 1 268 Kč/os. (platí při nákupu minimálně 2 ks)

3v1: New York + Toronto + Amsterdam z Prahy za 6 353 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)