S7 Airlines

S7 Airlines

S7 Airlines (S7) jsou ruskou aerolinkou se základnou v Novosibirsku a bázemi na novosibirském letišti Tolmačovo (OVB) a moskevském letišti Domodědovo (DME). Aerolinka začala létat roku 1992 pod názvem Siberia Airlines. Dnes se svými 100+ letadly S7 Airlines létají do 150+ destinací napříč Ruskem, Evropou a Asií. S7 Airlines jsou členskou aerolinkou aliance Oneworld.

Od února 2022 je to ale zcela zbytečná aerolinka, jejíž služby nelze reálně využít a hlavně ji nechcete využívat!
  • Příruční zavazadlo o rozměrech až 55 × 40 × 23 cm a hmotnosti 10 kg
  • Občerstvení na krátkých letech malý snack a na dálkových letech teplé občerstvení ZDARMA
  • Hodnocení
  • Oficiální web www.s7.ru

Check-in a seating

Online check-in se otevírá 30 hodin před plánovaným časem odletu a zavírá 50 minut před odletem, Odbavení na letišti je zdarma.

Výběr sedadla je zpoplatněn.

Naše recenze

Průměrná aerolinka s přímým spojením mezi Prahou a Novosibirskem nabízející návazné lety do zajímavých destinací Dálného východu. Jistě vás potěší moderní letadla a bezplatné občerstvení na delších letech. Nevýhodou této aerolinky je absence obrazovek se zábavou, častá zpoždění a nepřívětivý personál.

Zavazadla

V ceně každé letenky je přeprava příručního zavazadla o rozměrech až 55 × 40 × 23 cm a hmotnosti 10 kg, příruční zavazadlo business cestujících může dosahovat hmotnosti až 15 kg.

Všechny tarify, s výjimkou tarifu Economy Basic, zahrnují také přepravu odbaveného zavazadla. S tarifem Economy Standard se jedná o zavazadlo o hmotnosti až 23 kg, tarify Economy Plus a Business Standard zahrnují zavazadlo o hmotnosti až 32 kg a s tarifem Business Plus můžete letět až s dvěma takovými zavazadly.

Všechny tarify, s výjimkou tarifu Economy Basic, umožňují také bezplatnou přepravu lyží nebo snowboardu spolu s lyžáky, hůlkami a helmou nad rámec výše zmíněných zavazadel.

Nákup letenek

Letenky společnosti S7 Airlines kupujte přes náš rezervační systém.

Kontakt

Aerolinku můžete kontaktovat na telefonním čísle +7 495 783 0707 nebo +7 495 777 9999. Obrátit se můžete také na německou pobočku aerolinky na telefonním čísle +49 0800 081 6022 – vyhnete se tak poplatkům za hovor do zahraničí.

S7 Airlines můžete kontaktovat také skrze kontaktní formulář nebo chat.

Služby

Na krátkých letech se podávají pouze nápoje, na středně dlouhých letech také malý snack v podobě sušenky nebo sandwiche a na letech delších pěti hodin se můžete těšit na teplé občerstvení. Doplňkové občerstvení je k dispozici na prodej. V business class se podává kompletní občerstvení na všech letech.

Palubní zábava v podobě filmů, seriálů, hudby a e-knih je během letu k dispozici na vašich mobilních zařízeních.

Destinace

Aerolinka obsluhuje 150+ destinací, a to především opravdu velmi širokou škálu destinací v Rusku a dále také evropské destinace jako jsou Itálie, Kypr, Německo, Španělsko a další.

Dále tato aerolinka provozuje lety do asijských destinací v Číně, Kazachstánu, Kyrgyzstánu, Tádžikistánu, Turkmenistánu, Uzbekistánu a dalších zemí.

Dříve bylo možné dopravce vídat také v Praze (PRG), odkud pravidelně létal do ruského Novosibirsku (OVB).

Flotila

Ve své flotile má tato aerolinka 100+ letounů typu Airbus A319, Airbus A320, Airbus A320neo, Airbus A321, Airbus A321neo, Boeing 737, Boeing 737 MAX 8 a Embraer 170.

Zajímá vás více o flotile S7 Airlines?

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)