Frontier Airlines

Frontier Airlines

Frontier Airlines (F9) je americká nízkonákladová aerolinka, která byla založena v roce 1994, Létá po celých Spojených státech a také do Střední Ameriky a Karibiku. Své základny má v Atlantě (ATL), Chicagu (MDW), Clevelandu (CLE), Dallasu (DFW), Trentonu (TTN), Tampě (TPA), Phoenixu (PHX), Filadelfii (PHL), Orlandu (MCO), Las Vegas (LAS) a Denveru (DEN)
  • Příruční zavazadlo osobní věc o rozměrech 46 × 36 × 20 cm
  • Občerstvení za příplatek
  • Hodnocení
  • Oficiální web https://www.flyfrontier.com/?_ga=2.115745414.1242598050.1678104201-573128805.1678104201

Check-in a seating

Online check-in se otevírá 24 hodin před odletem a končí 1 hodinu před plánovaným odletem. Udělat si ho můžete zdarma přes mobilní aplikaci.

Pozor! Check-in přes web aerolinky je zpoplatněn částkou 5 USD za směr. Pokud si chcete udělat check-in na letišti, vyjde vás to na 25 USD.

Sedadlo vám bude přiřazeno náhodně při check-inu. Pokud si chcete své místo na palubě Frontieru vybrat sami, připravte si poplatek ve výši 11 USD.

Naše recenze

Frontier je klasická nízkonákladovka, která vám nenabídne nic navíc bez příplatku. Rozměry zavazadel kontroluje opravdu často a přísně – cestující musí své zavazadlo umístit do měřícího koše u gatu.

Na druhou stranu se jedná u jednu z levnějších aerolinek operujících na území USA. Stejně jako v případě Allegiant Air, Breeze Airways nebo Spiritu také od Frontieru čekejte maximálně přepravu „z bodu A do bodu“.

Zavazadla

V ceně každé letenky u Frontier Airlines je osobní věc o rozměrech 46 × 36 × 20 cm – pozor, Frontier opravdu kontroluje velikost osobní věci téměř u každého letu.

Dále si můžete připlatit za větší příruční zavazadlo o rozměrech 61 × 41 × 25 cm a váze do 15,8 kg (35 liber) či za odbavené zavazadlo o maximální hmotnosti 22,6 kg. Výši příplatků najdete na stránkách letecké společnosti.

Nákup letenek

Letenky kupujte přímo přes náš vyhledávač.

Kontakt

Frontier Airlines nemá k dispozici žádné telefonní číslo či email. Společnost můžete kontaktovat pomocí kontaktního formuláře či chatbota.

Služby

Frontier nic navíc bezplatně nenabízí, dodatečná zavazadla a seating se musí doplácen.

Zdarma však máte změnu letu, pokud ji provedete dříve než 60 dní před plánovaným odletem. Výše poplatků za pozdější změnu naleznete v ceníku na stránkách dopravce.

Pokud plánujete létat s Frontierem častěji, mrkněte se na členství v jeho programu Discount Den.

Destinace

Frontier létá napříč Spojenými státy americkými a do vybraných destinací ve Střední Americe (Mexika, El Salvadoru, Guatemaly, Kostariky) a do Karibiku (Dominikánská republika, Portoriko).

Flotila

Frontier má ve své flotile letadla typu Airbus A320 (včetně A320neo) a Airbus A321.

Podívejte se na kompletní informace o flotile letecké společnosti.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)