Spirit Airlines

Spirit Airlines

Spirit Airlines (NK) je americká ultranízkonákladová aerolinka, která byla založena v roce 1980. Létá po celých Spojených státech a také do Střední a Latinské Ameriky nebo do Karibiku. Své základny má v Atlantic City (ACY), Chicagu (ORD), Dallasu (DFW), Las Vegas (LAS), Detroitu (DTW) a Fort Lauderdale (FLL). V roce 2020 se jednalo o osmou největší aerolinku pro přepravu osob v Severní Americe a největší nízkonákladovku.
  • Příruční zavazadlo max. rozměry 45 × 35 × 20 cm
  • Občerstvení za příplatek
  • Hodnocení
  • Oficiální web https://www.spirit.com/

Check-in a seating

Bezplatný check-in si můžete u Spirit Airlines udělat online na webu. Otevírá se 24 hodin před plánovaným odletem a zavírá se 1 hodinu před odletem. Check-in je možné taky udělal ve Spirit mobilní appce. Další možností je udělat si check-in zdarma v samoobslužných kioscích na letišti (zaměstnanci aerolinky vám budou k dispozici).

Pozor! V případě odbavení na letišti zaplatíte 25 USD za vytištění jednoho boarding pasu!

Sedadla vám budou zdarma přidělena v rámci check-inu. Zpoplatněný výběr sedadla začíná na 5 USD.  Zakoupit si ho můžete během online check-inu nebo kdykoliv před ním ve správě rezervace.

Naše recenze

Spirit Airlines je americká ultranízkonákladovka, s níž si zaletíte po Státech za celkem rozumné ceny. Navíc během letu můžete očekávat vtipy od pilotů či členů posádky, což z letu činí mnohem příjemnější zážitek.

Klasicky jako u jiných nízkonákladovek si však musíte za všechny dodatečné služby (sedadla, zavazadla, občerstvení) připlatit.

Zavazadla

Zdarma je pouze osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo a její rozměry nesmějí přesahovat rozměry 45 × 35 × 20 cm. Klasicky se jedná o menší batoh, laptop či kabelku.

Větší příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 46 × 25 cm a odbavené zavazadlo do 18 kg jsou za příplatek. Výši příplatku můžete najít na tomto kalkulátoru společnosti.

Nákup letenek

Letenky kupujte přímo přes náš vyhledávač.

Kontakt

Telefon pro SMS/WhatsApp: 855-728-3555, případně 855-728-3555 – dostupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Chat na stránkách aerolinky

Kontaktní formulář na stránkách aerolinky

Služby

Spirit žádné dodatkové služby nenabízí.

Změna letenky více než 60 dní před odletem je zdarma. Výše poplatku za změnu se poté liší podle doby do odletu. Ceník naleznete zde.

Pokud se Spiritem plánujete létat často, můžete se stát členem programu Free Spirit.

Destinace

Se Spirit Airlines si můžete zaletět po celých Spojených státech, do Karibiku, Střední Ameriky či do vybraných států v Latinské Americe.  Seznam všech obsluhovaných destinací naleznete na této mapě.

Flotila

Spirit má ve své flotile tyto typy letadel: Airbus A319, Airbus A320, Airbus A321a Airbus A320.

Více informací o flotile naleznete na tomto přehledu aerolinky.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)