Parkování letiště České Budějovice
20.9.2023

Parkování letiště České Budějovice

Letíte na dovolenou z letiště České Budějovice (JCL) a chcete se dozvědět více o možnostech parkování přímo na letišti či v jeho okolí? Pak jste tu správně. V našem článku se dozvíte více o možnostech parkování, tak s chutí do čtení!

Oficiální parking: pohodlné parkování letiště České Budějovice

Letiště České Budějovice má 2 parkoviště – velké parkoviště P1 a menší parkoviště P2. Obě parkoviště se nachází přímo v areálu letiště a jsou zdarma.

Ceny parkování na letišti v Českých Budějovicích

Obě parkoviště na letišti v Českých Budějovicích jsou zdarma a není možné si je zarezervovat předem.

Parkoviště 1

Velké parkoviště P1 najdete po levé straně u vjezdu do areálu letiště a má kapacitu 700 míst. K terminálu se dostanete pohodlně kyvadlovou dopravou, která je zdarma.

Parkoviště 2

Menší parkoviště s kapacitou 180 míst se nachází za budovou ředitelství Jihočeského letiště České Budějovice a na terminál dojdete pěšky.

Parkování letiště České Budějovice

Neoficiální parkování podléhá riziku poškození nebo krádeže auta, za bezpečnost parkování na neoficiálních parkovištích portál Zaletsi.cz nijak nezodpovídá!

Pokud máte nějaké otázky nebo další tipy kde zaparkovat u letišti České Budějovice levně, dejte nám vědět do komentářů. 🙂

Hledáte levné letenky z Českých Budějovic? Mrkněte do našeho vyhledávače nebo sledujte pravidelně zveřejňované letenkové akce!

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 9. 1. 2024
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)