Nová linka Ryanairu: Praha – Manchester
13.3.2019

Nová linka Ryanairu: Praha – Manchester

Neuplynul ani měsíc a největší evropský nízkonákladový dopravce Ryanair ohlásil spuštění další nové linky z pražského Letiště Václava Havla. Bude se jednat již o 34. destinaci této aerolinky obsluhovanou z Prahy. A kam to bude tentokrát? Do anglického Manchesteru! Linka bude provozována od zimního letového řádu, tj. od 27. října letošního roku, a létat se bude hned 9x týdně.

Každý den takto:

Manchester – Praha -> 17:25 – 20:40

Praha – Manchester -> 21:05 – 22:30

a v pátek a pondělí bude extra přidáno i další dopolední spojení:

Manchester – Praha -> 07:00 – 10:15

Praha – Manchester -> 10:40 – 12:05

Irská aerolinka se tak na trase pustí do přímého konkurenčního boje s easyJetem (ten létá na trase každý den) a Jet2 (4x týdně). Aktuálně se cena zpátečních letenek z Prahy do Manchesteru pohybuje mezi 2 a 3 tisíci Kč, tak uvidíme kam až ji boj mezi jednotlivými dopravci stlačí. Upřímně bychom se nedivili, kdyby Ryanair začal brzy prodávat letenky za pár stovek, jak jsme tomu svědky na dalších nově otevíraných linkách.

Zveřejnění této linky jistě potěší každého fanouška anglické kopané, protože Manchester se řadí mezi jedno nejzaslíbenějších měst z pohledu milovníků kulatého nesmyslu. Tak se třeba brzy potkáme na Old Trafford… 🙂

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)