Vyplň náš dotazník a získej slevu na letenky
10.2.2024

Vyplň náš dotazník a získej slevu na letenky

Většina našeho týmu už dávno vylétla z univerzitních lavic a napevno zahnízdila v našem loveckém doupěti. Najdou se mezi námi však i ptáčata, která ještě studují. Jedním z nich je Terka. Její diplomová práce se přímo týká letenek a nyní by potřebovala najít respondenty za účelem sběru dat. Jelikož jsme super tým, tak jsme jí slíbili, že dotazník vyšleme mezi naše věrné fanoušky a nadšené cestovatele. 

Dotazník je velmi komplexní. Terka nám výsledky svého výzkumu samozřejmě předá a následně přispějí k rozvoji našeho webu. Za pomoc budeme určitě rádi. Vyplnění dotazníku níže by vám nemělo zabrat více než 5 minut – hodí se například ke snídani, k odpolední kávě nebo třeba k čekání na odlet vašeho letu.

Dotazník k vyplnění

V rámci odměny vylosujeme pět z vás, kteří dostanou naše skvělé „Zaleť si tričko“, s nímž se hravě stanete hvězdou každého letu. Vybraní respondenti, věnující nám více svého času (zařadí se i do kvalitativního výzkumu), navíc získají slevu na letenky!

Takže si to pěkně shrňme: uděláte dobrý skutek a pomůžete Terce získat data, podělíte se s námi o své cestovní zvyklosti/preference, díky nimž si společně budeme zase o kousek blíže, a navíc máte možnost získat férovou odměnu! To zní jako gentlemanská dohoda, nemyslíte? 🙂

Předem děkujeme všem zúčastněným za vyplnění dotazníku a přejeme spoustu nalétaných kilometrů!

Terka & tým Zaletsi.cz

Vyplň náš dotazník a získej slevu na letenky

PS: pokud se momentálně poohlížíte po letenkách do světa za fajn ceny, mrkněte se na naše akční letenky. 

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)