Lonely Planet: PROMO kód na cestovní průvodce
29.6.2021

Lonely Planet: PROMO kód na cestovní průvodce

Hledáte inspiraci na cesty? Zajímá vás, kde ochutnat tu nejlepší pizzu v Neapoli nebo která mexická pláž je ta nejkrásnější? Odkud sledovat východ slunce na Bali nebo snad jaký z těch nádherných chrámů v Japonsku navštívit? Lonely Planet má v zádech 40 let zkušeností s cestováním po celém světě vám přináší jedny z nejlepších knižních průvodců na trhu. Sami často s knižními průvodci od Lonely Planet cestujeme a nemůžeme si je vynachválit.

🌎📕 Kupte si průvodce Lonely Planet se SLEVOU 25 %

Stačí při nákupu na e-shopu Lonely Planet využít PROMO kód  LP25ZALETSI 

A jaké průvodce Lonely Planet jsou vlastně sepsané? V nabídce najdete snad všechny státy světa od Albánie až po Zambii. Větší nebo více oblíbené státy naleznete rozdělené i do několika průvodců, například USA se dělí na západní a východní pobřeží i na průvodce jednotlivými oblastmi, národními parky a městy. Ty více oblíbené průvodce zakoupíte přeložené do češtiny, u jiných si budete muset vystačit s angličtinou. Ale nebojte, průvodce jsou velmi lehce čtivé!

Lonely Planet průvodce

V základní řadě průvodců od Lonely Planet naleznete vše, co potřebujete k plánování vaší snové cesty. Průvodce obsahuje obecné informace o celé zemi nebo oblasti, zajímavosti o místních zvycích, kultuře, kuchyni, dopravě, a také seznam jedinečných míst, která na své cestě nesmíte vynechat. Naleznete tu také předpřipravené itineráře, pokud si nechcete svou cestu plánovat sami úplně od začátku. Itineráře průvodce přináší pro různě dlouhé pobyty a s různým zaměřením, takže si každý vybere takový, který mu nejvíce vyhovuje. Většinu obsahu knihy pak už tvoří stránky k jednotlivým regionům a městům, kde naleznete vše od turistických atrakcí, přes hotely a restaurace až po tajné tipy na méně proslavená, ale přesto nádherná místa k vidění. U každé restaurace a atrakce naleznete i otevírací dobu, ceník a kontaktní údaje. Musíme ale upozornit, že ač se autoři průvodců snaží tyto informace co nejvíce aktualizovat, občas mohou být údaje již neplatné.

Lonely Planet: PROMO kód na cestovní průvodce

Edice Poznáváme

Edice Poznáváme, v originále Discover, přináší spíše inspiraci než praktické informace. Naleznete v ní méně hotelů a restaurací, za to ale více barevných fotek a výčet těch nejzajímavějších lokalit a zážitků. Tato edice se proto hodí především pro kratší výlety, kdy chcete stihnout opravdu jen ty nejznámější výhledy a památky, anebo pro inspiraci, které kouty dané země jsou vašemu srdci nejbližší.

Lonely Planet: PROMO kód na cestovní průvodce

Průvodce do kapsy

Průvodce do kapsy jsou ideální pro ty, kteří neplánují své cesty předem, ale až na místě. Jsou menšího formátu a informace v nich jsou stručnější a jdou přímo k věci. Tyto průvodce tak můžete mít vždy po kapse a jakmile se ocitnete uprostřed Benátek s chutí na zmrzlinu, rychle v průvodci najdete, kde prodávají tu nejlepší v okolí. Součástí jsou také samostatné rozkládací mapy s rejstříkem ulic a přehledem hlavních památek.

Lonely Planet: PROMO kód na cestovní průvodce

Další publikace Lonely Planet

Lonely Planet dále vydává slovníky a příručky konverzace pro nejrozšířenější světové jazyky, velké rozkládací mapy pro plánování itineráře vašeho výletu, a také průvodce zaměřené na specifické zájmy a aktivity spíše než na destinace – inspirovat se můžete třeba průvodcem nejúchvatnějších trekingových nebo cyklistických tras na světě nebo publikací doporučující lokality pro milovníky dobrého jídla a vína. V nabídce najdete také knihy pro děti a v neposlední řadě také Lonely Planet magazín, který přináší novou inspiraci na cesty každý měsíc.

Sleva na všechny publikace od Lonely Planet

Protože sami věříme, že průvodce Lonely Planet by neměly chybět v knihovně nebo v batohu žádného cestovatele, přinášíme vám slevový kód na všechny publikace, který vám ušetří 25 % z běžných cen – u již zlevněných položek se sleva odečte z plné ceny. Publikace nakupujte na e-shopu Lonely Planet a v nákupním košíku poté zadejte slevový kupón LP25ZALETSI. Akce platí do konce roku 2021.

Doufáme, že vám sleva na průvodce přinese spoustu inspirace na cesty.

Přejeme mnoho zážitků na cestách a šťastné návraty domů!

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 6. 2021
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)