Laudamotion: 21 nových linek z Vídně
20.3.2019

Laudamotion: 21 nových linek z Vídně

Nízkonákladová letecká společnost Laudamotion dnes slaví své první narozeniny. Při této příležitosti si připravila velice potěšující zprávu pro všechny fanoušky lowcostového cestování. Laudamotion, dnes již 100% vlastněná Ryanairem, se na vídeňském letišti Schwechat stane nejsilnějším hráčem mezi nízkonákladovými aerolinkami. Dnes oznámila spuštění 21 nových linek směřujících do 15 zemí. Do budoucna tak bude z Vídně obsluhovat již neuvěřitelných 57 destinací!

Dnes oznámené nové linky budou provozovány od zimního letového řádu (přelom října a listopadu 2019). Vy se tak na křídlech Laudy z Vídně nově podíváte do Athén, Agádíru, Alicante, Birminghamu, Bordeaux, Bruselu – Charleroi, Edinburghu, Eindhovenu, Göteborgu, Lisabonu, Liverpoolu, Marseille, Münsteru, Osla, Porta, Rigy, Sofie, Soluně, Stockholmu, Vilniusu a Tel Avivu.

Mezi nejzajímavější destinace rozhodně patří marocký Agádír, Tel Aviv v Izraeli či Lisabon. Přičemž na posledních dvou zmiňovaných trasách bude Laudamotion přímo konkurovat Wizzairu. Tak se nechme překvapit, jaké ceny se objeví ve rezervačním systému (letenky ještě nejsou v prodeji) a kam později, doufejme, spadnout…

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)