eSIM Airalo

eSIM Airalo

Už jste slyšeli o virtuální SIM kartě Airalo? Ne? Přečtěte si náš článek o této vychytávce, která se stane skvělým pomocníkem během vašich cest do světa. 

Cestování bez připojení na internet už si těžko dokážeme představit. Někteří z nás si kupují SIMky na letišti, jiní využívají služeb roamingu domácích operátorů za přemrštěné ceny. Tyto problémy nyní hravě vyřeší eSIM Airalo, kdy si v zahraničí vystačíte s jednou mobilní appkou. Jaké má Airalo výhody?

  • V první řadě nemusíte složitě měnit fyzické SIM karty ve svém telefonu a bát se, že svojí starou SIMku ztratíte.
  • Připojíte se ve více než 200 zemích po celém světě. Cestujete do USA, na Bali či do Maroka? Žádný problém. A nadšení světoběžníci mohou využít i SIM kartu s pokrytím ve více zemích najednou.
  • Airalo využívá služeb místních sítí, tudíž získáte to nejrychlejší a nejstabilnější připojení v dané lokalitě.
  • Můžete využívat více datových tarifů dle vašich přání a potřeb.
  • Každodenní podpora v případě problémů.

Chci SIMku Airalo

Co budu potřebovat a jak Airalo funguje?

Rozhodně se neobejdete bez telefonu, který podporuje eSIM. Pokud si nejste jistí, které telefony eSIMku podporují, mrkněte se na seznam kompatibilních zařízení. Podporuje váš telefon eSIM? Skvěle, přečtěte si tedy návod na aktivaci karty.

 1. Potřebujete Airalo mobilní aplikaci, kterou klasicky najdete na Google Play pro Android nebo máte-li iPhone, tak také v App Storu. Stažení aplikace je samozřejmě zdarma.
 2. Po stažení appky si už jen vyberete destinaci, kde se budete chtít připojit a zvolíte balíček. Ceny se liší dle délky a objemu dat.
 3. Zaplatíte nainstalujete si eSIM do vašeho telefonu.
 4. Posledním krokem zůstává aktivace a pak už můžete surfovat jako doma.

eSIM Airalo

Více informací o Airalu a kontakt

Společnost vznikla v roce 2019 a od té doby si ji vyzkoušelo více než 5 milionů uživatelů. Sympatická je její angažovanost v projektech Čistá voda v Kamerunu nebo sponzorování dětí v rozvojových zemích. Pokud se potřebujete s někým ze společnosti spojit, kontaktní formulář najdete na stránkách společnosti.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 25. 4. 2024
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)