Cestování vlakem po Evropě zdarma aneb soutěž DiscoverEU
14.10.2022

Cestování vlakem po Evropě zdarma aneb soutěž DiscoverEU

Opět po půl roce je tu soutěž „DiscoverEU“ pořádaná Evropskou unií pro mladé cestovatele. Zúčastnit se jí mohou všichni výletníci, kterým je aktuálně 18 let a mají chuť během příštího roku procestovat Evropu po železnici! Rozdává se celkem 35 000 měsíčních jízdenek po Evropě zdarma, tak neváhej a zapoj se. A pokud již věkový limit nesplňuješ, určitě o soutěži řekni svým kamarádům nebo komukoliv, kdo je právě čerstvě plnoletý. Šance na výhru je vysoká a zkušenost z cestování po evropském kontinentu na vlastní pěst k nezaplacení.

Pravidla soutěže

Soutěž „DiscoverEU“ je v roce 2022 určená všem cestovatelům narozeným mezi 1. lednem a 31. prosincem 2004, kteří mají bydliště na území členských států Evropské unie nebo v některé ze třetích zemí přidružených k programu Erasmus+. Letošní kolo soutěže proběhne od úterý 11. října 2022 do úterý 25. října 2022 a přihlásit se můžete na této stránce. Mezi podmínky patří:

  • datum narození v roce 2004;
  • vlastnit občanský průkaz / cestovní pas, jehož číslo zadáte do elektronické přihlášky;
  • mít trvalé bydliště v jedné ze zemí EU či některé z přidružených zemí v rámci programu Erasmus+ (Island, Lichtenštejnsko, Norsko, Severní Makedonie, Srbsko a Turecko).

Po odeslání přihlášky musíte správně odpovědět na kvízové otázky.

Výhra

Vybraní mladí cestovatelé získají možnost projet Evropu vlakem v období od 1. března 2023 do 29. února 2024. Konkrétně obdrží časovou vlakovou jízdenku platnou po dobu 1 až 30 dnů ve zmíněném časovém období.

Nově od letošního roku získávají všichni výherci také slevovou kartu soutěže DiscoverEU, kterou můžou uplatnit při návštěvách kulturních památek, při účasti ve vzdělávacích kurzech, sportovních aktivitách, na ubytování, místní dopravu či v restauracích.

Minulé kolo

Předcházející kolo soutěže proběhlo během letošního dubna a zúčastnilo se ho celkem 68 800 mladých lidí z celé Evropy. Pořadatelé rozdali celkem 35 010 výher, což vám dává poměrně vysokou naději na získání měsíční jízdenky po Evropě zdarma. Pro dokreslení vaší skutečně velké šance: v České republice se do minulého kola přihlásilo 1 661 soutěžících, z nichž výhru získalo celkem 899 z nich.

Pokud máte jakékoliv další dotazy, odpovědi najdete na stránce s „Frequently Asked Questions“.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)