“ Změna změny“ pravidel u Ryanairu
6.9.2018

“ Změna změny“ pravidel u Ryanairu

O této nabídce

Kdoví, co to způsobilo, ale Ryanair musel trochu ustoupit. Aerolinka dnes prohlásila (v souvislosti se změnou pravidel příručních zavazadel ze dne 23. 8. 2018), že všichni, kteří si koupili letenky před 31. 8. 2018 a letí až po 1. 11. 2018, budou mít možnost si odbavit zavazadlo do 10 kg zdarma.

Zároveň také oznámila, že všem, kteří si právě kvůli této změně pravidel příručních zavazadel dokoupili Priority boarding za těch 8 €, aby měli dvě kabinová zavazadla na palubě, vrátí zmiňovanou částku zpět na účet. Těmto cestovatelům dává pak Ryanair ostatní výhody Priority boarding jako dárek zdarma.

Tyto „předvánoční dárky “ (jak tomu Ryanair říká :)) tedy znamenají, že kdokoliv, kdo si koupil letenky před 31. 8. 2018, nebude téměř vůbec ovlivněn změnou pravidel příručních zavazadel, se kterými Ryanair přišel koncem srpna. Jediné co, tak své větší zavazadlo si musí dát odbavit a nesmí si ho s sebou vzít na palubu. Nezaplatí za to ale ani o korunu navíc.


guest
15 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Natalie

Plati to vraceni penez za priority i kdyz jsem ho zakoupila s letenkama pred 31.8.? (po ohlaseni zmen 23.8.)

Luky

S touto společností je radost létat. Chtěl sem si koupit kavu na palubě, vyklopím stoleček a vypadne na mě 😀 tak sem si nechal zajít chut drzet ji celou cestu v ruce. Letím zpět a napadl mě stejný nápad – dal bych si kafe. Rozjebaný stoleček na mě vypadl znova 😀 Co tato letecká společnost povinně servisovat nemusí to nedělá 😀

Petr

Velký příručák si mám odbavit na check inu nebo až u gatu?

Téčko

Prosím o pomoc..
Když jsem si koupil klasickou letenku začátkem Srpna, tak si mohu vzít na palubu kufr v rozměrech 55x40x20? Nebo si na to musím koupit přednostní nástup?

Kuba

Vy neumíte číst?

Téčko

Bohužel to moc nechápu vzhledem k tomu že si chci vzít na palubu pouze 1 zavazadlo.

Mira

Ja jsem z toho taky docela dost zmatený a uvítal bych radu. Jsem v podobné situaci, koupil jsem si letenku v Sprnu a chtěl bych vědět na co teď mám nárok. Poletím s RyanAir poprvé a prostě akorát v tom udělali bordel. Nemusí to nutně znamenat že neumím já nebo Téčko číst.

Šárka

V podmínkách:
Cestující se standardními letenkami musí své velké palubní zavazadlo poslat do zavazadlového prostoru na odbavovací bráně (probíhá bez dalších poplatků).

….pokud si nepřiplatíte priority, pak velký příručák (55x40x20 cm) odbavte na check-inu 🙂

Silvie

Chtěla bych se zeptat, mám zakoupené letenky před 31. 8. ale jedeme koncem září. Nemám nic zaplacené navíc, jen letenky, chci si vzít batoh s sebou, obyčejný, nic velkého, mohu si ho vzít na palubu, nebo musím nechat odbavit a zaplatit za to? Děkuji za radu.

Valentin

aj tak som z toho jelen . zakazl batozin do kabinky , a velmi podobne sa zachoval wizz. Ale podla jednej tabulky zvacsil rozmery hand luggage … tej malej prirpcnej , co sa priblizuje rozmerom maleho rollera .

Pepina

já tomu nerozumím. Koupila jsem v srpnu a letím 1.11., neplatila jsem za velké zavazadlo ale připlatila si dvě malé a přednostní nástup. Tak co mě tedy čeká? nemůžu si vzít ty dvě na palubu???

JB

To je super zpráva..
A nevíte náhodou, jak je to v případě, kdy mám zaplacené odbavené zavazadlo? Mám stále možnost vzít si ještě velké kabinové zavazadlo a odbavit ho?

Lukáš

Ano

JB

Dík 🙂

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)