“ Změna změny“ pravidel u Ryanairu
6.9.2018

“ Změna změny“ pravidel u Ryanairu

O této nabídce

Kdoví, co to způsobilo, ale Ryanair musel trochu ustoupit. Aerolinka dnes prohlásila (v souvislosti se změnou pravidel příručních zavazadel ze dne 23. 8. 2018), že všichni, kteří si koupili letenky před 31. 8. 2018 a letí až po 1. 11. 2018, budou mít možnost si odbavit zavazadlo do 10 kg zdarma.

Zároveň také oznámila, že všem, kteří si právě kvůli této změně pravidel příručních zavazadel dokoupili Priority boarding za těch 8 €, aby měli dvě kabinová zavazadla na palubě, vrátí zmiňovanou částku zpět na účet. Těmto cestovatelům dává pak Ryanair ostatní výhody Priority boarding jako dárek zdarma.

Tyto „předvánoční dárky “ (jak tomu Ryanair říká :)) tedy znamenají, že kdokoliv, kdo si koupil letenky před 31. 8. 2018, nebude téměř vůbec ovlivněn změnou pravidel příručních zavazadel, se kterými Ryanair přišel koncem srpna. Jediné co, tak své větší zavazadlo si musí dát odbavit a nesmí si ho s sebou vzít na palubu. Nezaplatí za to ale ani o korunu navíc.


Subscribe
Upozornit na
guest
15 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)