Zimní Paříž z Prahy za 2 216 Kč
2.8.2018

Zimní Paříž z Prahy

2216

O této nabídce

Paříž je krásná v každém ročním období. Pokud jste tu v zimě ještě nebyli, určitě doporučujeme! Letenky z Prahy do Paříže nyní vychází na 2 216 Kč. Letět můžete od prosince až do března, ovšem nejvíce termínů vychází na leden a únor. Příručák bohatě stačí, stejně člověk bude furt zabalený v kulichu a šále. 🙂

No a proč do Paříže v zimě? Jak již bylo zmíněno, i v zimě má Paříž svoji specifickou atmosféru. Zasněžený Montmartre, svařák nabízený na každém rohu, prázdné ulice a atrakce bez front a s minimem turistů. To je jen špetka toho, na co se sem můžete těšit. A pokud je to pro někoho málo – může sem vyrazit za povánočními nákupy!

Super termín vychází na 11. 1. – 14. 1. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: v našem kalendáři
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla do velikosti 55 x 45 x 25 cm s limitem 8 kg
 • Dostupnost: prosinec 2018 až březen 2019
 • Termíny:
  • 6. 12. – 11. 12.
  • 11. 1. – 14. 1.
  • 1. 2. – 3. 2.
  • 8. 3. – 11. 3.
  • …a další

Ubytování

Paříž rozhodně nepatří mezi levné destinace. Ale i tak se tu dá najít ubytko za poměrně slušný peníz. Doporučit můžeme hotel Libertel Canal Saint Martin ve středu města, kde vás dvoulůžkový pokoj přijde na 750 Kč/osobu a nebo Ibis Budget Paris La Villette 19eme za podobnou cenu. Pokud si přeci jenom chcete ale užít trošku komfortu, můžeme vám doporučit Golden Tulip Gare de Lyon 209 za 1 100 Kč/osobu nebo ještě o trošku luxusnější CitizenM Paris Gare de Lyon, kde za dvoulůžkový pokoj zaplatíte 1 500 Kč/osobu.

Jestli jedete s partou nebo vás bude víc, určitě koukněte na nějaký pěkný apartmán na AirBnB.

Jak do centra

Z Prahy přiletíte na letiště Charles de Gaulle, odkud můžete jet do centra pohodlně metrem. Doporučujeme si zakoupit lístek na prodloužený víkend Paris Visite, který platí na všechny cesty vlakem RER (metrem, autobusy), ale také třeba na lanovku na Montmartre. Kromě toho s tímto lístkem dojedete i do Versaille. Na 2 dny vyjde na 39 EUR, tři dny potom stojí 54 EUR.

Náhled letenky z Prahy do Paříže za 2 216 Kč

Zimní Paříž z Prahy za 2 216 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)