Ženeva – Švýcarsko – SWISS – 1 585 Kč
10.7.2013

Ženeva – Švýcarsko – SWISS – 1 585 Kč

O této nabídce

SWISS za velmi lákavou cenu nabízí letenky do švýcarské Ženevy. Jedná se o let z Prahy do Ženevy (GVA) za 793 Kč  a zpět za 792 Kč. (= 1 585 Kč). Dostupnost termínů začíná od 2. září 2013 a není omezena délka pobytu, nicméně se zamluvením neváhejte, protože letenky jsou „na skladě“ pouze do vyprodání. Jako příklad uvádíme let 4.-11. září. Rezervaci provedete přímo na stránkách dopravce.

Ubytování:

Ubytování je v Ženevě poměrně drahá záležitost. V příkladovém termínu 4.-11. září jsme našli pravděpodobně nejlevnější ubytování v tomto penzionu, který se nachází přímo v centru, za 1 341 Kč/os/noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Ženeva{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)