Západní pobřeží USA (Los Angeles, San Francisco)
3.8.2016

Západní pobřeží USA (Los Angeles, San Francisco)

O této nabídce

Hurá do Kalifornie! Vydejte se během některého z podzimních měsíců na západní pobřeží USA a ochutnejte na vlastní kůži život velkoměst San Francisco a Los Angeles. v San Franciscu navštivte visutý most Golden Gate nebo proslulou pevnost Alcatraz, zatímco v LA si nenechte ujít hollywoodská studia Universal či Griffithovu observatoř. Pakliže Vás již šum a ruch měst omrzí, půjčte si auto a vyrazte do některého z mnoha národních parků jako je Yosemitský park, Sequioa, Joshua Tree a další.
Zpáteční letenky z Košic pořídíte již za 8990 Kč, a to jak do Los Angeles, tak do San Francisca. V nabídce je spousta termínů na celý podzim. Co třeba letět do SF s odletem 7. října a návratem 18. října za 8932 Kč? -> REZERVUJ ZDE
Pokud se Vám nechce cestovat do Košic, tak nabízíme i alternativu v možnosti odletu z Vídně, který je jen o něco dražší. Tak vyzkoušejte např. VIE – LAX v termínu 27. 10. – 7. 11. za super 9875 Kč -> REZERVUJ ZDE

[highlightbg]

[/highlightbg]

Ubytování

Místo k noclehu pro LA, San Fran i některý z národních parků nejlépe naleznete na stránkách Bookingu. Případně využijte služeb srovnávače Trivago.

Autopůjčovna

Určitě není od věci popřemýšlet o půjčení auta, zejména pokud chcete cestovat v bandě s přáteli a navšívit i národní parky. Pak právě dvoustopé vozidlo bude Vaším skvělým pomocníkem a ušetříte díky němu spoustu času. Ty nejvýhodnější nabídky všech hlavních sítí autopůjčoven, právě pro tento případ, naleznete v naší autopůjčovně.

Jak do Košic resp. Vídně?

Z Prahy se do Košic dostanete pohodlně vlakem společnosti RegioJet již od 280 Kč. V úvahu připadá také autobusové spojení provozované společností Eurobus, které však již vychází o něco dráže, a to na 590 Kč.

Do rakouské metropole, Vídně, se lze z Prahy nejlépe dopravit žlutými autobusy společnosti Student Agency již za 380 Kč, přičemž celá trasa je obsluhována desetkrát denně!

ESTA

Před odletem do USA určitě nezapomeňte vyřídit cestovní registraci ESTA, která Vám postačí pro vstup do země za cestovatelským či turistickým účelem. Celý proces zmáknete za pár minut online na těchto stránkách a bude Vás stát pouhých 14 $.


Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)