Západní pobřeží Kanady od 7 758 Kč
12.3.2018

Západní pobřeží Kanady

7758

O této nabídce

S velice pěkným tarifem se vyšly na světlo světa letecké společnosti sdružené v aliance Star Alliance. Po čas dnešního dne můžete zakoupit velmi příjemně naceněné letenky v podání společností Air Canada, Lufthansa či United Airlines z několika míst v Evropě na západní pobřeží Kanady. Konkrétně do Britské Kolumbie (Vancouver) a Alberty (Edmonton a Calgary). Nejlevnější možnosti s jedním delším přestupem začínají již na 7 758 Kč při odletu z Amsterdamu (právě odlety, resp. odjezdy vlakem do Bruselu, které tvoří první segment routingu, odsud vychází nejlépe po finanční stránce). Letenky je možné zakoupit v termínech na přelomu jara a léta letošního roku nebo pak na sklonku podzimu. S rozmýšlením dlouho neotálejte, neboť rezervace musí být uhrazeny do dnešního večera…

Když k základní ceně letenky ještě připočteme přískok z Prahy do Amstru nebo Paříže, tak jsme stále na cca 11 tisících Kč, což je velmi atraktivní nabídka!

Ubytování

Nejširší nabídku ubytovacích kapacit na celém západním pobřeží Kanady naleznete na osvědčeném Bookingu nebo vyzkoušejte služby srovnavače Trivago. Alternativně zabruste na stránky platformy AirBnB.

Víza

Před cestou do Kanady si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci eTa. Zaplatíte za ni 7 CAD a její obstarání Vám zabere jen pár minut online klikání na této stránce.

Autopůjčovna

Bez vlastního auťáku budete vaše mobilita na západním pobřeží Kanady daleko obtížnější než s ním. Proti velmi doporučujeme vybrat si vozidlo v některé ze světových osvědčených půjčoven, jejichž nabídka je sdružena přímo v té naší autopůjčovně.

Jak do Amsterdamu a Paříže

Do Amsterdamu se z Prahy dostanete nejlevněji se společností easyJet. Dalšími možnostmi jsou lety s národními dopravci ČSA a KLM. Obdobně je tomu i v případě odletu z Paříže. Základní variantou je letět s ČSA či Air France. Případně se mrkněte na lety s easyJetem a Vuelingem.

Náhled letenky z Amsterdamu du Vancouveru za 7 758 Kč

Západní pobřeží Kanady od 7 758 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)