Západní pobřeží Kanady od 7 758 Kč
12.3.2018

Západní pobřeží Kanady

7758

O této nabídce

S velice pěkným tarifem se vyšly na světlo světa letecké společnosti sdružené v aliance Star Alliance. Po čas dnešního dne můžete zakoupit velmi příjemně naceněné letenky v podání společností Air Canada, Lufthansa či United Airlines z několika míst v Evropě na západní pobřeží Kanady. Konkrétně do Britské Kolumbie (Vancouver) a Alberty (Edmonton a Calgary). Nejlevnější možnosti s jedním delším přestupem začínají již na 7 758 Kč při odletu z Amsterdamu (právě odlety, resp. odjezdy vlakem do Bruselu, které tvoří první segment routingu, odsud vychází nejlépe po finanční stránce). Letenky je možné zakoupit v termínech na přelomu jara a léta letošního roku nebo pak na sklonku podzimu. S rozmýšlením dlouho neotálejte, neboť rezervace musí být uhrazeny do dnešního večera…

Když k základní ceně letenky ještě připočteme přískok z Prahy do Amstru nebo Paříže, tak jsme stále na cca 11 tisících Kč, což je velmi atraktivní nabídka!

Ubytování

Nejširší nabídku ubytovacích kapacit na celém západním pobřeží Kanady naleznete na osvědčeném Bookingu nebo vyzkoušejte služby srovnavače Trivago. Alternativně zabruste na stránky platformy AirBnB.

Víza

Před cestou do Kanady si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci eTa. Zaplatíte za ni 7 CAD a její obstarání Vám zabere jen pár minut online klikání na této stránce.

Autopůjčovna

Bez vlastního auťáku budete vaše mobilita na západním pobřeží Kanady daleko obtížnější než s ním. Proti velmi doporučujeme vybrat si vozidlo v některé ze světových osvědčených půjčoven, jejichž nabídka je sdružena přímo v té naší autopůjčovně.

Jak do Amsterdamu a Paříže

Do Amsterdamu se z Prahy dostanete nejlevněji se společností easyJet. Dalšími možnostmi jsou lety s národními dopravci ČSA a KLM. Obdobně je tomu i v případě odletu z Paříže. Základní variantou je letět s ČSA či Air France. Případně se mrkněte na lety s easyJetem a Vuelingem.

Náhled letenky z Amsterdamu du Vancouveru za 7 758 Kč

Západní pobřeží Kanady od 7 758 Kč

guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Denisa

Dobrý den, nevíte ještě o podobných akcí do Vancouver pouze na dvoutýdenní pobyt přelom červen-červenec nebo potom v srpnu? Děkuji za odpověď.

Antonin

Dobré ráno, Deniso,

tento tarif bohužel o půlnoci expiroval a za inzerovanou již letenky nejsou dostupné. Zda-li se podobná akce objeví do léta je čiré věštění z křišťálové koule, dovolím si však doporučit ke stažení naši appku ( play.google.com/store/apps/details?id=cz.zaletsi.hlidac) – s ní Vám další akce již neuteče! 🙂

Aktuálně nejlépe na přelomu srpna a září z Vídně za 16 102 Kč -> http://zalet.si/jR6Iom anebo na začátku léta z Mnichova za 15 872 Kč ->http://zalet.si/oyfq2m.

Jestliže byste cestu zvládla s příručním báglem, tak bezkonkurenční nabídka z Berlína s Air France za 12 527 Kč -> http://zalet.si/PCi4oj

Tonda

Denisa

Moc díky za info 🙂

lukas

jde koupit i letenky kanada cz kanada za tuto cenu?

Antonin

Zdravím Lukáši,

na vice versa routing se současná akce bohužel nevztahuje…

Prima den
Tonda

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)