Západní Kanada od 11 199 Kč
16.8.2017

Západní Kanada

O této nabídce

Další prima akce za „Velkou louži“ směřuje až na západ Kanady, kam si můžete během května a června příštího kalendářního roku zaletět z Berlína (ale i Drážďan a Norimberka) již od 11 199 Kč. Letecká aliance Sky Team, tedy konkrétně aerolinky Delta Airlines, Air France a KLM Vás s velmi příjemnými přestupy dopraví jak do Vancouveru, tak i vnitrozemskéhých měst v provincii Alberta – Edmontonu a Calgary.

Samozřejmě jde nakombinovat i pěkné open jaw letenky s příletem do Vancouveru a odletem z jednoho z měst v Albertě anebo naopak. Třeba termín od 11. do 25. května vychází na pěkných 11 383 Kč  >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Ovšemže i na západě Kanady se vyplatí hledta nejlepší nabídky ubytování na stránkách oblíbeného Bookingu nebo využít služby srovnavače Trivago. Zejména ve velkých městech, kde budete svou pouť po Kanadě začínat či končit zkuste mrknou i na nabídku lokálů na serveru AirBnB.

Víza

Před cestou do Kanady si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci eTa. Zaplatíte za ni 7 CAD a její obstarání Vám zabere jen pár minut online klikání na této stránce.

 

Autopůjčovna

Bez vlastního autáku budete na západě Kanady a v jejím vniteozemí naprosto ztraceni. Proti velmi doporučujeme  vybrat si vozidlo v některé ze světových osvědčených půjčoven, jejichž nabídka je sdružena přímo v té naší autopůjčovně.

Jak do Berlína

Nejsnazší spojení mezi Prahou a Berlínem se nabízí v podobě využití některého z četných spojů společností Regiojet nebo Flixbus. Na této trase operuje ještě například Eurolines, jen má nižší frekvenci jízd. Ceny za jednosměrnou jízdenku do centra začínají na 390 Kč. Alternativně by šlo využít i vlakového spojení Českých drah.

Z centra německé metropole na letiště Tegel dostanete jednoduše autobusy městské hromadné dopravy na linkách 109 a 128 anebo Expressbusem s označením X9. Letiště se nachází v tarfiní zóně B, tudíž Vám postačí jízdenka za 2,8 €.

Náhled letenek z Berlína do Vancouveru za 11 199 Kč

Západní Kanada od 11 199 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)