Západ USA z Vídně – 6801 Kč
13.6.2018

Západ USA z Vídně

6801

O této nabídce

Letenky na západ USA dále padají, do San Francisca či do Los Angeles se můžete podívat z Vídně za naprosto parádních 6 801 Kč. Termínů je spousty, vyrazte do Kalifornie třeba 3. října s návratem 9. října Rezervuj tento termín >>

  • Rezervujte: v našem vyhledávači >>
  • Zavazadla: v ceně je pouze příruční zavazadlo, za 50 € lze dokoupit odbaverné zavazadlo o max. váze 23 kg
  • Dostupnost: září 2018 až březen 2019 mimo Vánoc a Nového roku
  • Termíny (nemůžete najít jiný? napište do komentářů):

Vídeň – Los Angeles 6801 Kč

 

Ubytování

Přímo v San Franciscu bychom si pro nocleh vybrali tento solidní hotel.  Další nabídky nejen v přímo v San Franciscu, ale i v ostatních sídlech v Kalifornii naleznete na stránkách osvědčeného Bookingu.

Víza

Do USA budete potřebovat elektronickou autorizaci, tzv. ESTu. Stojí 14 USD a zařídit si ji můžete během několika minut online zde.

Jak do Vídně

Na letiště ve Vídni se dostanete například s autobusovou společností Flixbus za 474 Kč za jednosměrnou jízdenku z Prahy. Další variantou, a pro někoho možná pohodlnější, je využít služeb ČD do centra Vídně a poté využít U-bahn za 4,10 €.

Autopůjčovna

Přeci nebudete celou dovolenou trávit jen v San Franciscu. Proto určitě doporučujeme zapůjčit si káru a vyrazit poznat i další skvosty západního pobřeží USA. Do Los Angeles to máte s auťákem za pár a pak pokračujte vstříc národním parkům Sequioa, Joshua Tree nebo Yosemite.  Prima nabídku naleznete přímo v našem srovnávači sdružující přední světové hráče v tomto oboru.

Náhled letenky z Vídně do San Francisca za 6801 Kč

Západ USA z Vídně - 6801 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
64 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)