Západ USA – Seattle a NP z Frankfurtu za 6 955 Kč
10.9.2018

Západ USA - Seattle a NP z Frankfurtu

6955

O této nabídce

Přicházíme opět s levnými letenkami do USA, tentokrát do Seattlu na západním pobřeží. Do této oblasti za velkou louži se dostanete z Frankfurtu za 6 955 Kč. Letět za tuto super cenu můžete od března do června příštího roku, kdy by se počasí mělo měnit k lepšímu. Dají se krásně nakombinovat termíny s květnovými státními svátky.

Po pár dnech strávených v tomto „smaragdovém městě“ určitě doporučujeme vyrazit do okolních národních parků. Vydejte se například k North Cascade, Glacier National Park, nebo do nedalekého Olympic National Park. Samozřejmě můžete zamířit za hranice k severnímu sousedovi, ale nezapomeňte, že bude jaro a počasí zde bude ještě docela nevyzpytatelné.

Ti bláznivější z vás zas naopak mohou vyrazit na jih a vydat se na „tour de NP západního pobřeží USA“ jako je Yosemite NP, Rocky Mountain, Death Valley, Grand Canyon, Monument Valley, NP Bryce nebo NP Zion. Letět můžete obě cesty do LA a zde si půjčit auto a nebo vyrazit autem už ze Seattlu a cestu zpět letět.

Super termín na poznávání národních parků vychází na 2.5. – 15. 5. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo v našem kalendáři 
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla (odbavené zavazadlo za příplatek 50 €/zavazadlo/směr)
 • Dostupnost: březen – červen 2019
 • Termíny:
  • 29. 3. – 15. 3.
  • 30. 4. – 15. 5.
  • 2. 5. – 15. 5.
  • 14. 6. – 29. 6.
  • …a další

Ubytování

V Seattlu vám můžeme doporučit ubytování v Hotel Nexu Seatte, který nabízí dvoulůžkový pokoje se snídaní a možností využití bazénu za 1 625 Kč/osobu. Další alternativou je Coast Gateway Hotel, kde za dvoulůžák se snídaní zaplatíte 1650 Kč/osobu. Blízko centra Seattlu pak doporučujeme v The Inn at Virginia Mason za 1 800 Kč/osobu.

Až se vydáte po okolí Seattlu, určitě hledejte ubytování na Hotels.com, Bookingu a nebo na AirBnB.

Autopůjčovna

Pokud opravdu plánujete zavítat do okolních národních parků, a nebo se jen podívat po okolí Seattlu, určitě doporučujeme si půjčit auto. To si můžete vybrat skrze naší autopůjčovnu.

Víza

Do USA budete potřebovat elektronickou autorizaci, tzv. ESTu. Stojí 14 USD a zařídit si ji můžete během několika minut online.

 

Jak do Frankfurtu

Pokud neplánujete jet ve větší grupě a vzít tak auto, doporučujeme využít služeb Flixbus nebo Regiojet. Ceny za jednosměrnou jízdenku přímo až na frankfurtské letiště se pohybují okolo 629 Kč.

Náhled letenky z Frankfurtu do Seattlu za 6 955 Kč

Západ USA - Seattle a NP z Frankfurtu za 6 955 Kč

guest
12 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Michal

Skvělá akce, díky! Nevíte prosím, jestli lze s podobně nízkou cenou udělat i pauzu na přestupu v Charlotte (třeba týden) a jak to kdyžtak správně naklikat? Před dík moc.

Jíťa

Ahoj Michale,

bohužel tenhle tarif nepovoluje stopover v Charlotte. 🙁 Pokud bys ho i přesto chtěl, ceny se pohybují kolem 22 tisíc a naklikat se to dá u nás na webu ve vyhledávači v sekci kombinace: http://zalet.si/TdDxbj.

Jíťa

Michal

Ahoj,

díky za objasnění, tak za kamarády v Karolíně si uděláme výlet až někdy jindy 🙂
Při pokusu o rezervaci mi teď systém opakovaně píše „Pro vybraný let není momentálně možné vystavit letenku. Vyberte jiný let, nebo zkuste později.“.
Je to nějaký problém, o kterém víte?
Díky
Michal

Michal

Ahoj Jirko, dělám to přes váš vyhledávač letenky.zaletsi.cz, zpatecni Frankfurt – Seattle, mám vybraný termín 30.5.-26.6. a vybranou tu druhou variantu s návratem s jenom jedním přestupem v Londýně (25.6. Finnair Seattle – Londýn a British Airways Londýn – Frankfurt). Mám tam větší skupinu (2 dospělí, 1 dítě, 1 kojenec). Pořád stejná hláška…

Michal

Pořád to samé 🙁
Zkoušel jsem kompletně nové hledání (letenky.zaletsi.cz) , jiný prohlížeč, letenky lze pořád najít za dobré ceny (u toho mnou vybraného za ca 8500 Kč), ale po vybrání, vyplnění detailů o cestujících a stistknutí „Pokračovat“ chvíli chroustá „komunikace s rezervačním systémem“ a pak vždycky „Pro vybraný let není momentálně možné vystavit letenku. Vyberte jiný let, nebo zkuste později.“ 🙁

Please help
Díky moc
Michal

Michal

Ahoj Jirko,

skvělý, díky moc, zarezervováno, už to teda není tak úplně megasuperbomba cena, ale pořád dost dobrá 🙂

Ještě 2 dotazy:
1) Jak lze pak přidat přípavný odbavený kufr za ten příplatek? On-line nebo až na letišti?
2) Pro příště – jak funguje ten váš rezervační systém, že pořád ukazuje ty staré ceny, i když ten tarif už neplatí? Čekal bych, že to bude nějak on-line napojené přímo na systém aerolinek, takže cena bude vždy aktuální… Jde o to, jak moc pozor si na to mám dát příště, včera mě právě ukolébalo, že ty letenky za dobré ceny tam byly pořád vidět na spoustu termínu, tak jsem měl za to, že počkat do dneška bude ještě v pohodě…

Díky moc

Michal

Michal

Ahoj Jirko,

díky moc za info!

Ještě uvažují 1-2 kamarádi, že by se přidali (jsou to váhaví střelci, já jim říkal, že musí rychle 🙂 ) a teď koukám, že už asi není platný ani ten poslední odkaz od tebe (opět při pokusu dostat se o krok dál „„Pro vybraný let není momentálně možné vystavit letenku“).

Je ještě nějaká šance dostat se na rozumnou cenu, nebo už je to všechno pryč? A můžu si to nějak naklikat sám, aby mě to odkazovalo na ten platný tarif? Ať tě furt nemusím otravovat 🙂

Díky moc

Michal

Michal

Jo, a zapomněl jsem napsat – klidně i s nějakým odletem / příletem trochu jindy (zejména návratem dřív, ty kamadádi by tam asi nebyli celý měsíc).
Díky!
M.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)