Západ USA – Seattle a NP z Frankfurtu za 6 955 Kč
10.9.2018

Západ USA - Seattle a NP z Frankfurtu

6955

O této nabídce

Přicházíme opět s levnými letenkami do USA, tentokrát do Seattlu na západním pobřeží. Do této oblasti za velkou louži se dostanete z Frankfurtu za 6 955 Kč. Letět za tuto super cenu můžete od března do června příštího roku, kdy by se počasí mělo měnit k lepšímu. Dají se krásně nakombinovat termíny s květnovými státními svátky.

Po pár dnech strávených v tomto „smaragdovém městě“ určitě doporučujeme vyrazit do okolních národních parků. Vydejte se například k North Cascade, Glacier National Park, nebo do nedalekého Olympic National Park. Samozřejmě můžete zamířit za hranice k severnímu sousedovi, ale nezapomeňte, že bude jaro a počasí zde bude ještě docela nevyzpytatelné.

Ti bláznivější z vás zas naopak mohou vyrazit na jih a vydat se na „tour de NP západního pobřeží USA“ jako je Yosemite NP, Rocky Mountain, Death Valley, Grand Canyon, Monument Valley, NP Bryce nebo NP Zion. Letět můžete obě cesty do LA a zde si půjčit auto a nebo vyrazit autem už ze Seattlu a cestu zpět letět.

Super termín na poznávání národních parků vychází na 2.5. – 15. 5. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo v našem kalendáři 
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla (odbavené zavazadlo za příplatek 50 €/zavazadlo/směr)
 • Dostupnost: březen – červen 2019
 • Termíny:
  • 29. 3. – 15. 3.
  • 30. 4. – 15. 5.
  • 2. 5. – 15. 5.
  • 14. 6. – 29. 6.
  • …a další

Ubytování

V Seattlu vám můžeme doporučit ubytování v Hotel Nexu Seatte, který nabízí dvoulůžkový pokoje se snídaní a možností využití bazénu za 1 625 Kč/osobu. Další alternativou je Coast Gateway Hotel, kde za dvoulůžák se snídaní zaplatíte 1650 Kč/osobu. Blízko centra Seattlu pak doporučujeme v The Inn at Virginia Mason za 1 800 Kč/osobu.

Až se vydáte po okolí Seattlu, určitě hledejte ubytování na Hotels.com, Bookingu a nebo na AirBnB.

Autopůjčovna

Pokud opravdu plánujete zavítat do okolních národních parků, a nebo se jen podívat po okolí Seattlu, určitě doporučujeme si půjčit auto. To si můžete vybrat skrze naší autopůjčovnu.

Víza

Do USA budete potřebovat elektronickou autorizaci, tzv. ESTu. Stojí 14 USD a zařídit si ji můžete během několika minut online.

 

Jak do Frankfurtu

Pokud neplánujete jet ve větší grupě a vzít tak auto, doporučujeme využít služeb Flixbus nebo Regiojet. Ceny za jednosměrnou jízdenku přímo až na frankfurtské letiště se pohybují okolo 629 Kč.

Náhled letenky z Frankfurtu do Seattlu za 6 955 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)