Západ USA – Las Vegas z Mnichova od 7 002 Kč
6.12.2019

Západ USA - Las Vegas z Mnichova

od 7 002 Kč

O této nabídce

Zaleť si v lednu do Améru do jednoho z nejdivočejších měst Severní Ameriky.  Letenky z Mnichova do Las Vegas vás vyjdou od 7 002 Kč. Když si pár kaček připlatíte, tak si můžete vybrat lety s dobrými přestupy v obou směrech.

Zažijte největší kontrast v zemi kontrastů! Zůstaňte 24 hodin v Las Vegas – městě, které nikdy nespí – v zajetí neonů, hluku a milionů lidí! Svezte se gondolou v Benátkách, na horské dráze v New Yorku, navštivte Eiffelovku. Prohrajte hrst dolarů v kasínu Flamengo, probdělou noc spláchněte v tančící fontáně Bellagio. A pak? Grand Canyon a první pohled dolů! Ať čekáte cokoli, tohle ne! Rozhodně nic tak ohromujícího. Kolena se podlomí, hlava zatočí, dech zatají! A dole? Jen divoké Colorádo a vy oddychující pod hvězdami! Slyšíte? Ticho! Jen těžko uvěřit, že před pár hodinami vám v hlavě burácelo Vegas!

Super termín vychází na 21. 1. – 27. 1. Tento termín rezervujte zde u nás na webu >>

 • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: klasické příruční zavazadlo
 • Dostupnost: leden – únor  2020
 • Termíny:
  • 8. 1. – 13. 1. za 7 002 Kč – rezervujte u nás na webu >>
  • 21. 1. – 27. 1. za 7 002 Kč – rezervujte zde u nás na webu >>
  • 4. 2. – 17. 2. za 7 526 Kč – rezervujte u nás na webu >>
  • 19. 2. – 25. 2. za 7 358 Kč – rezervujte  u nás na webu >>

Ubytování

Při plánování dovolené v Las Vegas je nutné počítat s vyššími náklady na ubytování. I přesto se však v centru města dají sehnat jednoduché Travelodge jako třeba tato ležící přímo na Stripu, kde za noc zaplatíte 741 Kč/os./noc. O poznání větší komfort naleznete v tomto čtyřhvězdovém Golden Nugget Hotelu za 1 399 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Pokud se plánujete vydat za hranice města, určitě doporučujeme si půjčit auto a probádat okolí po své ose. Auto si můžete půjčit u nás v autopůjčovně.

Náhled letenky z Mnichova do Las Vegas za 7 002 Kč

Západ USA - Las Vegas z Mnichova od 7 002 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)