Západ USA a Kanady z Vídně od 8680 Kč
15.12.2017

Západ USA a Kanady z Vídně

8696

O této nabídce

18. 12. Aktualizované o kalendáře letenek.

Aerolinky ze Skyteamu (Delta, KLM a AIr France) právě nahrály tarify do Karibiku a na celé západní pobřeží USA a Kanady s cenami hluboko pod magickými 10 tis. Kč za zpáteční letenku. Odlet je z nedaleké Vídně a i přestupy se vě většině případů dají vybrat celkem slušné. Jedinou stinnou stránkou je to, že v ceně tarifu máte jen příruční zavazadlo, takže v amerických outletech nebudete moct tolik nakupovat. 🙂

Vyražte s námi do Karibiku a spousty měst na západě USA a Kanady a s nákupem vůbec neváhejte, protože cena je to naprosto luxusní. V nabídce jsou za podobné peníze i méně časté destinace jako města v okolí NP Yellowstone, Salt Lake City apod.

Kdybyste přeci jenom potřebovali odbavené zavazadlo, můžete si ho dokoupit za 100 EUR za zpáteční letenku. V takovém případě stále budete s cenou hluboko pod běžnou cenou.

Ubytování

Ubytování v celé Severní Americe pořídíte spolehlivě na lety prověřeném bookingu.

Autopůjčovna

Pokud se rozhodnete vydat na road trip po USA, bookněte si auto v naší půjčovně, kde naleznete ty nejlepší nabídky všech hlavních autopůjčoven.

ESTA a eTA

Před odjezdem do USA a Kanady se nezapomeňte vyřídit autorizaci ESTA / eTA.

ESTU si zajistíte za 14 USD během pár minut zde a eTA za 7 CAD tady.


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)