Západ Kanady o letních prázdninách od 7994 Kč
8.11.2017

Západ Kanady v létě

7994

O této nabídce

Letenky na západní pobřeží Kanady se dlouhodobě drží až nepochopitelně vysoko a dostat se sem v hlavní sezóně za rozumnou cenu je prakticky nemožné. Výjimkou z tohoto pravidla jsou fantastické akce Air France na jedné straně a Star Alliance na druhé, kteří prodávají letenky z Beneluxu na západ Kanady za skvělých 7994 Kč, což je méně než polovina běžné ceny. Možná ještě výhodnější jsou letenky na celé letní prázdniny za cenu jen lehce přes 10 tis. Kč, když běžná cena prázdninových letenek z Prahy do Vancouveru se často pohybuje i nad hranicí 30 tis. Kč.

V rámci této akce si můžete zaletět do Vancouveru, Calgary, Edmontonu nebo na východ Kanady do Toronta.

  • Rezervujte: přes náš vyhledávač letenek
  • Zavazadla: v ceně 1 odbavené zavazadlo 23 kg
  • Dostupnost: nejlevněji červen – červenec 2018
  • Termíny:

ETA

Před odletem do Kanady si nezapomeňte vyřídit autorizaci ETA. Celý proces Vám zabere online jen pár minut a cena je 7 CAD.

Jak do Bruselu a Amsterdamu

Do Bruselu se nejlevněji dostanete s Ryanairem na letiště Charleroi nebo o něco dráž na hlavní letiště Zaventem s ČSA nebo Brussels Airlines. Cena letenek na Charleroi je často i pod 1 tis. Kč, ostatní varianty začínají kolem 2 tis. Kč. Vzhledem k tomu, že první část cesty je vlakem, počítejte ještě s tím, že se budete muset dostat z letiště do centra.

Do Amsterdamu se nejlevněji dostanete s easyjetem za cenu už těsně nad 1 tis. Kč za zpáteční letenku. Druhou možností je znovu ČSA nebo KLM, kde ceny začínají znovu kolem 2 tis. Kč.

Do obou měst se můžete vypravit také autobusem s Regiojetem nebo Flixbusem. Aktuální ceny jsou vyšší než za letenky, ale sem tam se dá vychytat pěkná akce a zpáteční jízdenky se v ní dají koupit i pod 1 tis. Kč.

Ubytování

Ubytování v celé Kanadě pořídíte výhodně přes osvědčený booking.


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)