Západ i východ USA i z Košic resp.Vídně od 9456 Kč
6.7.2016

Západ i východ USA i z Košic a Vídně

O této nabídce

Táhne Vás to za oceán? Rádi byste objevili krásy „Nového světa“? Tak neváhejte a ulovte si pro sebe či své přátele palubní lístky do Améru. V nabídce je jak východní pobřeží reprezentované New Yorkem a Bostonem, tak oblast Velkých jezer s Chicagem anebo Kalifornie s LA a San Franciscem, kde si dokonce můžete zvolit multi-city letenku a zkombinovat přílet do jedné s odletem z druhé metropole.

Odlety jsou možné především z Košic, ale i Vídně resp. Prahy (v případě letu do NY).

[highlightbg]

[/highlightbg]

Ubytování

Pokoj s měkkou postelí si pro pobyt v USA nejlépe zarezervujete prostřednictvím Bookingu, případně můžete využít služeb srovnavače Trivago.

Autopůjčovna

Určitě není od věci popřemýšlet o půjčení auta, v případě plánovaných přejezdů, zejména, pokud se na výlet chystáte v bandě s přáteli. Ty nejvýhodnější nabídky všech hlavních sítí autopůjčoven, právě pro tento případ, naleznete v naší autopůjčovně

Jak do Košic/Vídně?

Z Prahy se do Košic dostanete pohodlně vlakem společnosti RegioJet již od 280 Kč. V úvahu připadá také autobusové spojení provozované společností Eurobus, které však již vychází o něco dráže, a to na 590 Kč.

Do rakouské metropole, Vídně, se lze z Prahy nejlépe dopravit žlutými autobusy společnosti Student Agency již za 380 Kč.

ESTA

Před odletem do USA určitě nezapomeňte vyřídit cestovní registraci ESTA, která Vám postačí pro vstup do země za cestovatelským či turistickým účelem. Celý proces zmáknete za pár minut online na těchto stránkách a bude Vás stát pouhých 14 $.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)