Zanzibar z Vídně za 10 642 Kč
9.1.2018

Zanzibar z Vídně

10642

O této nabídce

Oh la la. Tak přesně tak si dnes zazpívaly aerolinky z aliance Skyteam, konkrétně nizozemská KLM a Air France. A nic nebrání ani Vám, abyste se k nim přidali, neboť právě “ Oh la la“ je název aktuální akce těchto dopravců. My z jejich nabídky, která platí do 19. ledna, právě vypíchneme pěkně naceněné letenky z Vídně na ostrov Zanzibar. Na tento čím dál oblíbenější ostrov se dostanete za 10 642 Kč, přičemž k dispozici je dostatek termínů od února až do května. Pomineme-li poslední zastávku v Amsterdamu na cestě domů, tak lze konstatovat, že Vás cestou čekají i solidní přestupy. Tak stačí zkontrolovat, jak Vám po vánočních svátcích padnou plavky a pomalu začít plánovat další výlet za teplem. Na Zanzibaru si dosyta užijete dlouhých písečných pláží a průzračných vod okolního Indického oceánu. Vyznavači aktivnější dovolené si nenechají ujít možnost objevit podvodní svět se šnorchlem či bombou, projížďku na kitesurfu anebo podniknou výlet po ostrově na bicyklu.

Přímo se nabízí termín od 7. do 20. března za 10 642 Kč >> REZERVUJ ZDE

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
  • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazadel á 23 kg + 1 ks klasického příručáku
  • Dostupnost: únor – květen 2018
  • Platnost akce: do 19. ledna 2018
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři termínů

Ubytování

Po dlouhé cestě určitě přivítáte pohodlnou postle na Zanzibaru. Abyste se ihned po nočním příletu nemuseli trmácet daleko, tak určitě doporučujeme zůstat ve Stone Townu (vzdáleném jen ca 8 km od letiště). Vybrali bychom si přitom třeba tento pohodový hotel za 448 Kč/os./noc anebo takováto vcajk tříhvězda za 587 Kč/os./noc včetně snídaně. Až se vydáte objevovat jiná zákoutí ostrova, tak zkuste využít tyto bungalovy přímo na pláži v severní části ostrova (Nungwi) za 533 Kč/os./noc. Jestliže se naopak vydáte na jihovýchodní pobřeží, tak mrkněte na toto ubytko v místním stylu za 374 Kč/os./noc. Další povedené nabídky na klasicky čekají na Bookingu…

Víza


Ostrov Zanzibar je oficiálně součástí Tanzánie. Česká republika bohužel nemá s touto zemí bezvízový styk a tak víza budete potřebovat. Můžete však zůstat vklidu neboť potřebné razítko do pasu získáte přímo na letišti Kisauni po vyplnění příslušných formulářů a zaplacení poplatku 50 USD.

Jak do Vídně

Nejsnazší cesta do Vídně je z Prahy i Brna s autobusovými dopravci RegioJet Flixbus. Žluté autobusy provozují na trati více linek, takže si bohatě vyberete jestli si necháte časovou rezervu na kafe v centru Vídně nebo budete chvátat rovnou na letiště. Jednosměrné jízdenky z Prahy začínají na 299 Kč, zatímco z Brna pak na 200 Kč.

Z centra města se na letiště dostanete například pohodlně rychlodráhou S7 odjíždějící z Florisdorfu. Zakoupit si musíte dvě jízdenky (vnitroměstskou za 1,70€ a druhou pro vnější oblast města za 2,20€).

Pokud preferujete přímou cestu na letiště bez zastávky v centru Vídně, tak i to je možné. Žluté autobusy Vás zavezou až přímo na letiště Schwechat z Prahy za 590 Kč, zatímco z Brna za 340 Kč.

 

Náhled letenky z Vídně na Zanzibar za 10 642 Kč

Zanzibar z Vídně za 10 642 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)