Zanzibar z Vídně – 11829 Kč
25.1.2018

Zanzibar z Vídně

11829

O této nabídce

Zaleťte si na nádherný ostrov v Indickém oceánu, relaxujte na pláži a podnikněte pár krátkých výletů do kolí. Zpáteční letenky do Tanzánie na ostrov Zanzibar vychází z Vídně na parádních 11829 Kč. Cestou tam i zpět je pohodový přestup v Istanbulu. Termínů je dost, vyrazte v květnu a využijte státní svátek 7. 5. s návratem 15. 5. Rezervuj tento termín >>

TIP: Cestou tam i zpět máte pohodlné přestupy v Istanbulu, pokud si chcete Istanbul prohlédnout, vyberte si přestup 19h 15 minut při cestě zpět.

Ubytování

Na Zanzibaru můžete bydlet za slušné peníze v pěkných hotelech či apartmánech. Mrkněte na tohle parádní bydlení přímo na plážiJediné mínus – v oblasti Jambiani jsou opravdu velké odlivy (několik set metrů), takže občas se jde do moře minutu, občas 10. 🙂

Víza do Tanzánie

Ostrov Zanzibar je oficiálně součástí Tanzánie. Česká republika bohužel nemá s touto zemí bezvízový styk a tak víza budete potřebovat. Můžete však zůstat vklidu neboť potřebné razítko do pasu získáte přímo na letišti Kisauni po vyplnění příslušných formulářů a zaplacení poplatku 50 USD.

Náhled letenky z Vídně na Zanzibar za 11 829 Kč

Zanzibar z Vídně - 11829 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)