Zanzibar z Prahy včetně Vánoc – 12939 Kč
14.8.2014

Zanzibar z Prahy včetně Vánoc

O této nabídce

Další z nabídky levných exotických destinací s Ethiopian Airlines jsou letenky na Zanzibar z Prahy za 12939 Kč. Návrat je možný do Frankfurtu nebo Vídně, přičemž dostupné termíny jsou od října do prosince, a to včetně vánočních svátků! Zanzibar je tvořen 2 ostrovy přibližně 50 km východně od pobřeží Tanzánie. Toto místo je známé taky nádhernými plážemi s bílým pískem, zachovalým podmořským světem a nádhernou přírodou na ostrově.

Termíny:

Praha – Zanzibar – Frankfurt – 12939 Kč

Kalendář všech dostupných termínů naleznete pod tímto odkazem.

Praha – Zanzibar – Vídeň – 13159 Kč

Kalendář všech dostupných termínů naleznete pod tímto odkazem.

Jak z letiště:

Veškeré informace, jak je nejlépe a nejlevněji dostanete z letiště ve Frankfurtu a ve Vídni, naleznete v našich informacích o letištích.

Ubytování:

V tajných nabídkách bookingu je nyní možné rezervovat hezký dvoulůžkový pokoj v hotelu přímo na pláží se snídaní za 400 Kč na os. a noc. Jako bonus je možnost zrušení rezervace zdarma. 🙂

[google-map-v3 shortcodeid=“78206fa5″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Zanzibar{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
14 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)