Zanzibar z Mnichova za 9 712 Kč
16.11.2017

Zanzibar z Mnichova

9712

O této nabídce

Co se takhle ještě před koncem letošního roku ohřát na krásných písečných plážích a vykoupat se ve vodách Indického oceánu? Tuto  možnost nám dneska servíruje německý dopravce Condor nabízející zpáteční letenky z bavorského Mnichova na ostrov Zanzibar za 9 712 Kč. Za tuto cenu je dostupný pouze jediný termín, který však zahrnuje i Štědrý den, čímž nabírá na lukrativnosti. Dalších několik možností je během listopadu a první půlky prosince a vychází na 12 780 Kč, což je stál velmi atraktivní cena. Tak si sbalte plavky a vyrazte vstříc tomuto exotickému ostrovu, který v poslední době nabírá na velké popularitě mezi většinou cestovatelů.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravceCondor
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 20 kg + 1 ks příručáku do 6 kg hmotnosti
 • Dostupnost: listopad – prosinec 2017
 • Termíny:
  • 19. 11. – 27. 11. za 12 780 Kč
  • 26. 11. – 4. 12. za 12 780 Kč
  • 3. – 11. 12. za 12 780 Kč
  • 10. – 25. 12. za 9 712 Kč

Ubytování

Na Zanzibaru seženete pěkná ubytování za solidní ceny, což je pro všechny cestovatele jistě velmi pozitivní zpráva. Rozhodně bychom doporučili celý pobyt taktéž nezůstávat pouze na jednom místě, abyste mohli celý ostrov pořádně poznat. Po příletu bychom si nejdříve vybrali základnu ve Stone Townu. Hezky vypadá například tento čtyřhvězdový hotel za 762  Kč/os./noc včetně snídaně, kde dozajista po dlouhé cestě načerpáte sílu na poznávání ostrova. V jeho severní části v oblíbení destinaci Nungwi bychom  zvolili tyto pěkné bungalovy přímo na pláži za 880 Kč/os./noc. Zatímco v jižní části určitě mrkněte na tuto prima lodge za 847 Kč/os./noc ležící jak jinak než na pláži – pět máte v ceně snídani. Nabídek je v každé z lokalit solidní množství, takže si na své přijdou i batůžkáři hledají lowcost varianty…

Víza

Ostrov Zanzibar je oficiálně součástí Tanzánie. Česká republika bohužel nemá s touto zemí bezvízový styk a tak víza budete potřebovat. Můžete však zůstat vklidu neboť potřebné razítko do pasu získáte přímo na letišti Kisauni po vyplnění příslušných formulářů a zaplacení poplatku 50 USD.


Jak do Mnichova

Pojedete-li v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností Regiojet nebo Flixbus. Jednosměrná jízdenka do centra města Vás vyjde na 380 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 590 Kč. 

Náhled letenky z Mnichova na Zanzibar za 9 712 Kč

Zanzibar z Mnichova za 9 712 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)