Zanzibar z Berlína za 12 741 Kč
4.12.2016

Zanzibar z Berlína

O této nabídce

Mrazy letos přišly poměrně záhy, tak až jich budete mít na konci zimy dost, tak si zaleťte krapet ohřát na stále oblíbenější ostrov Zanzibar. Přestože ostrov patří oficiálně k pevninské Tanzanii, tak zde nečekejte Afriku v pravém slovasmyslu. Na Zanzibaru se totiž kloubí svahilská, indická a arabská kultura, když k tomu ještě přidáte evropské kolonialistické prvky, tak získáte unikátní směs.

Ovšem Zanzibar, to jsou především nádherné pláže s průzračně čistou vodou přímo vybízející k potápění a nikdy nekončící relax a odpočinek. Tak ho vyražte prozkoumat třeba v termínu 8. – 15. března  s odletem z dobře dostupného Berlína za hezkých 12 741 Kč. >> REZERVUJ ZDE

  • Rezervace: přímo v našem vyhledávači
  • Dostupnost: únor – květen 2017
  • Zavazadla: dokonce 2 x 23 kg v kategorii odbavených zavazadel a příručák k tomu

Ubytování

Pro první dny si zapykejte prima ubytko přes Booking a následující noci řešte až na místě. Nejenže můžete nalézt některá sympatická zákoutí, která na webových stránkách nenaleznete, ale častokráte si vysmlouváte i daleko lepší cenu. V hlavním městě ostrova – Stone Townu zkuste tento super hotel za 844 Kč/os./noc včetně snídaně.

Jak do Berlína?

Z Prahy se do Berlína dostanete pohodlně autobusy společností jako jsou Student Agency, Flixbus nebo Eurolines. Právě zmíněný poslední dopravce nabízí v současné době asi nejvýhodnější tarif za 350 Kč/os./směr.

 

Víza a očkování

Po příletu získáte jednoduše víza přímo na letišti po vyplnění příslušného formuláře za 50 €. Co se týče očkování tak není potřeba nic extra zvláštního. S obyčejným cestovatelským základem ve formě obou žloutenek a břišního tyfu byste se neměli dostat do žádných problémů. Ovšem nezbytnou nutností to také není…

Náhled letenky za 12 741 Kč

 

Zanzibar z Berlína za 12 741 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)