Zanzibar z Berlína za 11 758 Kč
14.8.2019

Zanzibar z Berlína

11 758

O této nabídce

Nizozemské aerolinie KLM ve spolupráci se svými africkými partnery (Kenya Airways  a Precision Air) nabízejí na několik málo termínů letenky z Berlína na Zanzibar za příjemné ceny. Zpáteční letenky v tarifech obsahujících i odbavené zavazadlo pořídíte od 11 758 Kč. Jedná se o termíny na přelomu letošního listopadu a prosince, přelomu února a března + v červnu nadcházejícího roku. Routing vždy obsahuje dva přestupy v každém směru (jeden v Amsterdamu a druhý ve východní Africe v závislosti na aerolince operující daný let), přičemž příjemnější přestupní časy nabídne oproti lehčímu příplatku kombinace KLM a Kenya Airways (nabídky označeny černou barvou).

Zanzibar je rájem na zemi. Žárem tropů se táhnou sněhobílé pláže, pod hladinou tyrkysového moře je konturuje pestrý pás korálů. Idylické laguny se s odlivem stávají plytkými jezírky slané vody, vzduchem voní romantika. Indický oceán se hemží životem a láká potápěče k prozkoumání. Ze stromu na strom skáčou přátelské, ale občas i pěkně drzé opice. Sladký nektar květů sají barevní motýli a když se nebe zbarví dorůžova při západu slunce, siluety hřbetních ploutví delfínů hrají na obzoru stínové divadlo. Kýč? Možná. Ale rozhodně stojí za to!

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Po příletu do Stone Townu zůstaňte alespoň jeden den v tomto největším městě na celém ostrově, porozhlédněte se po zdejších koloniálních architektonických památkách a večer zamiřte na trhy do Forodhani Gardens. Bydlo si bookněte v tomto čtyřhvězdovém Antonio Garden Hotelu se skvělým hodnocením za 619 Kč/os./noc včetně snídaně. Jednoduché zázemí vás poskytne i tento zLife Hostel za 407 Kč/os./noc opět včetně snídaně. Ať již se následně přesunete na sever ostrova do Nungwi či na jeho východní pobřeží do Paje, tak nabídku bydla lovte vždy na Bookingu, Hotels či AirBnB.

Víza

Ostrov Zanzibar je oficiálně součástí Tanzánie. Česká republika bohužel nemá s touto zemí bezvízový styk, a tak víza budete potřebovat. Můžete však zůstat vklidu neboť potřebné razítko do pasu získáte přímo na letišti Kisauni po vyplnění příslušných formulářů a zaplacení poplatku 50 USD.

 

Náhled letenky z Berlína na Zanzibar za 11 758 Kč

Zanzibar z Berlína za 11 758 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)