Zaletsi zakládá vlastní aerolinku!
1.4.2016

Zaletsi zakládá vlastní aerolinku!

O této nabídce

Zaletsi tímto slavnostně oznamuje, že počínaje červnem tohoto roku spouští novou aerolinku Zaletsi Budget Air, která v letním období spojí Prahu, Oslo, Reykjavik a Lisabon! Posledních několik měsíců opakovaně narážíme na problém, že zvlášť během letního období vycházejí letenky z ČR do některých destinací nepřiměřeně draze a aerolinky si na nás mastí kapsu. Je přitom čím dál těžší vysvětlovat, proč letenky s odletem ze sousedního Polska, Německa, Slovenka nebo Maďarska je možné pořídit za pár korun a z ČR to možné není. Největším problémem jsou právě výše uvedené destinace, kde jsou rozdíly oproti letům z okolních států obrovské. Z tohoto důvodu jsme před několika měsíci vstoupili do jednání s ČSA, kteří v současné době nemají některé dny kvůli klesající poptávce v Rusku pro svá letadla plné využití. Po dlouhých jednáních se nám nakonec včera odpoledne podařilo dosáhnout strategické dohody, na základě které nám ČSA v průběhu letního období pronajme každý čtvrtek a pondělí jedno své letadlo Airbus A319, a to včetně kompletní posádky. S tímto letadlem budeme od 1.6. do 15.10. pravidelně létat po této čtyřúhelníkové trase:

  • Čtvrtek: Praha => Oslo Gardermoen => Reykjavik => Lisabon => Praha
  • Pondělí: Praha => Lisabon  => Reykjavik =>Oslo Gardermoen => Praha

V případě, že se tento systém osvědčí, budeme od 15.10. pokračovat podobným způsobem s lety na Tenerife, do Marakéše a do Tel Avivu. Letenky naší nové aerolinky je už nyní možné rezervovat v našem vyhledávači, přičemž v následujících dnech by tyto letenky měly být nabízeny i v ostatních systémech.

[singlepic id=902 w=576 h=432 float=center]

Cena letenek

Cena letenek Zaletsi Budget Airu v průběhu celých letních prázdnin nepřesáhne 1990 Kč, přičemž za tuto cenu je možné pořídit buď běžnou zpáteční letenku, nebo letenku po celé trase v jednom směru s neomezeným počtem zastávek. V případě zájmu tedy můžete za jedny prázdniny navštívit Norsko, Island i Portugalsko v rámci jedné cesty. Jako bonus pro naše fanoušky jsme navíc do systému nahodili několik promo letenek za zavádějí cenu 99 Kč za jednosměrnou letenku. 😉

Náhled

Zaletsi zakládá vlastní aerolinku!

Je možné s námi letět i jinam?

Vzhledem k tomu, že budeme mít jen jedno letadlo na 2 dny v týdnu, jiné destinace zatím neplánujeme. Pokud ale někdo dá dohromady skupinu alespoň 10 osob a bude chtít vysadit / vyzvednout na letišti, které se od plánované trasy neodchýlí více než o 300 km, poskytneme mu tuto možnost za poplatek 500 Kč / os.

Celý proces by samozřejmě nebyl možný bez našeho nového strategického investora, kterému samozřejmě patří náš hlavní dík.


Subscribe
Upozornit na
guest
32 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)