Zaletsi zakládá vlastní aerolinku!
1.4.2016

Zaletsi zakládá vlastní aerolinku!

O této nabídce

Zaletsi tímto slavnostně oznamuje, že počínaje červnem tohoto roku spouští novou aerolinku Zaletsi Budget Air, která v letním období spojí Prahu, Oslo, Reykjavik a Lisabon! Posledních několik měsíců opakovaně narážíme na problém, že zvlášť během letního období vycházejí letenky z ČR do některých destinací nepřiměřeně draze a aerolinky si na nás mastí kapsu. Je přitom čím dál těžší vysvětlovat, proč letenky s odletem ze sousedního Polska, Německa, Slovenka nebo Maďarska je možné pořídit za pár korun a z ČR to možné není. Největším problémem jsou právě výše uvedené destinace, kde jsou rozdíly oproti letům z okolních států obrovské. Z tohoto důvodu jsme před několika měsíci vstoupili do jednání s ČSA, kteří v současné době nemají některé dny kvůli klesající poptávce v Rusku pro svá letadla plné využití. Po dlouhých jednáních se nám nakonec včera odpoledne podařilo dosáhnout strategické dohody, na základě které nám ČSA v průběhu letního období pronajme každý čtvrtek a pondělí jedno své letadlo Airbus A319, a to včetně kompletní posádky. S tímto letadlem budeme od 1.6. do 15.10. pravidelně létat po této čtyřúhelníkové trase:

  • Čtvrtek: Praha => Oslo Gardermoen => Reykjavik => Lisabon => Praha
  • Pondělí: Praha => Lisabon  => Reykjavik =>Oslo Gardermoen => Praha

V případě, že se tento systém osvědčí, budeme od 15.10. pokračovat podobným způsobem s lety na Tenerife, do Marakéše a do Tel Avivu. Letenky naší nové aerolinky je už nyní možné rezervovat v našem vyhledávači, přičemž v následujících dnech by tyto letenky měly být nabízeny i v ostatních systémech.

[singlepic id=902 w=576 h=432 float=center]

Cena letenek

Cena letenek Zaletsi Budget Airu v průběhu celých letních prázdnin nepřesáhne 1990 Kč, přičemž za tuto cenu je možné pořídit buď běžnou zpáteční letenku, nebo letenku po celé trase v jednom směru s neomezeným počtem zastávek. V případě zájmu tedy můžete za jedny prázdniny navštívit Norsko, Island i Portugalsko v rámci jedné cesty. Jako bonus pro naše fanoušky jsme navíc do systému nahodili několik promo letenek za zavádějí cenu 99 Kč za jednosměrnou letenku. 😉

Náhled

Zaletsi zakládá vlastní aerolinku!

Je možné s námi letět i jinam?

Vzhledem k tomu, že budeme mít jen jedno letadlo na 2 dny v týdnu, jiné destinace zatím neplánujeme. Pokud ale někdo dá dohromady skupinu alespoň 10 osob a bude chtít vysadit / vyzvednout na letišti, které se od plánované trasy neodchýlí více než o 300 km, poskytneme mu tuto možnost za poplatek 500 Kč / os.

Celý proces by samozřejmě nebyl možný bez našeho nového strategického investora, kterému samozřejmě patří náš hlavní dík.


guest
32 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Tom

Dobrý vtip 🙂

Iva

😀 😀 😀

Magda

Hahaha 😀 čekala bych letenky za 1 Kč 🙂

Radek

Super cena. Hned jsem si to objednal. Asi si s ženou dáme tak čtyři kolečka
:-))

Betka

😀 😀 tak to už se těším

Daniela

No mne jste teda dostali, protože na levný letenky do Lisabonu čekám už dlouho, ale byl to prima pocit asi tak 10 minut hned po probuzení být v euforii a věřit, že by to mohlo vyjít možná i za zaváděcí cenu 99,- Kč, dokud jsem nekoukla na kalendář a nezjistila, že je dnes apríl.To je ale škoda, no kdybyste něco takového opravdu plánovali, budu mezi prvními cestujícími.

Šárka

Apríl 😀

Zack

Mě jste taky dostali.

Mary

Božiiii promo !!! 🙂 Dobře vy! 😀 😀

Iva

Tak to byl zatim nejlepsi april 🙂 Super:-) Uz jsem chtela objednavat:-)
Diky za skvele pobaveni!!! 🙂

Zdeny

Tak to je škoda, hodilo by se to:-(

Zuzana

Vtipné 😀 😀 😀 Díky 🙂

qwertz

kokoti

Milli

Uz mam objednany round trip 🙂 diiiky! 🙂

martin

Pekne 😉

Jarda

Ideální by bylo létat ten okruh v sudé týdny po směru hodinových ručiček a v liché naopak. Určitě by o to byl zájem. :-)))
Jinak ten nápad výběrem letiště do 300km pro skupinu 10 osob je fakt boží…. 🙂

Veselý turista

Souper round trip na celý prázdniny, díky

Rupert

Haha, dobry „investor“ 🙂

Stana

Potvory, já se do doby prokliknutí zasnila a začala plánovat léto :-(((

Petra

já taky :/

Monika

Taky jsem se chytla 😀

kruci

Tom

Aprílek 😀

Honza

Plánujete i Ostrava-Mošnov? (někdy)

Klárka

To je ale hanebnost! 😀 Takhle si s námi pohrávat! 🙂

Petr

Škoda

David

Já už se radoval a najednou ouknu, že je Apríl. 🙁

Škoda 🙁

LuBa

Moc dobře si vzpomínám na loňský vtípek, takže tentokrát jsem se nachytat nenechala

J.K.

K dokonalosti tomu chybělo aby to ten vyhledávač skutečně nabídnul !

Roman

Kdyby to nebylo prvního dubna, tak by to byla bomba!!!!!!
Ale jinak SUPER!!!!

Hana Vink

Dobrý den, to je super, škoda že nebude více destinací, létám pravidelně každý měsíc a bylo by úžasné využít vašich možností, tak možná poletím s vámi někam jinam, než do Holandska.

Dionyzos

Dobry april 😉

Danca

Skvělé!! Hned bych letěla:-) Škoda, že je apríl:-)

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)