Zaletsi.cz se spojuje s Letenkomat.com – více akcí a slevy na letenky až 500 Kč
17.4.2013

Zaletsi.cz se spojuje s Letenkomat.com – více akcí a slevy na letenky až 500 Kč

O této nabídce

Vážení čtenáři a fanoušci,

s obrovskou radostí bychom Vás chtěli informovat, že jsme právě učinili možná největší rozhodnutí v historii zaletsi.cz a letenkomat.com, díky kterému Vám dokážeme servírovat ještě více akčních letenek každý den, rychleji odpovídat na Vaše dotazy, reagovat na Vaše komentáře a připravovat pro Vás další zajímavé zprávy ze světa cestování.

Již dlouho jsme uvažovali, jak náš web zlepšit, abyste k nám chodili ještě raději, a přitom nás napadlo, že existují ještě jiné stránky, které každý den píší o podobných a často i stejných akcích jako my. Z tohoto nápadu nyní vzniklo partnerství, díky kterému náš tým nyní budou tvořit hned 3 letenkáři – Georgo, Mirek a David.

A NA ZÁVĚR TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ! Ku příležitosti tohoto spojení jsme si pro Vás připravili slevy až 500 Kč (poplatek za vystavení ve výši 0 Kč) na všechny letenky rezervované v našem vyhledávači, díky čemuž u nás nyní koupíte všechny letenky zaručeně nejlevněji! Odteď již nemusíte projíždět při hledání letenek celý web, protože levněji než u nás letenku stejně nepořídíte!

Díky za podporu!
Vaše zaletsi a letenkomat


guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
proky.hb

zdravím, letenkomat měl jednoznačně vypsané místo odletu, zde to musí člověk luštít z textu. Dvousloupcový layout je houpý, je to pak nepřehledné (výpis akcí). Dejte nezalomitelnou mezeru na mezery v ceně, člověk se raduje, když vidí cenu 539 kč než si všimne, že někde uprostřed visí ještě dvojka. tuto nepřehlednost ještě navíc umocňuje právě dvousloupcový layout.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)