Zaletsi.cz se spojuje s Letenkomat.com – více akcí a slevy na letenky až 500 Kč
17.4.2013

Zaletsi.cz se spojuje s Letenkomat.com – více akcí a slevy na letenky až 500 Kč

O této nabídce

Vážení čtenáři a fanoušci,

s obrovskou radostí bychom Vás chtěli informovat, že jsme právě učinili možná největší rozhodnutí v historii zaletsi.cz a letenkomat.com, díky kterému Vám dokážeme servírovat ještě více akčních letenek každý den, rychleji odpovídat na Vaše dotazy, reagovat na Vaše komentáře a připravovat pro Vás další zajímavé zprávy ze světa cestování.

Již dlouho jsme uvažovali, jak náš web zlepšit, abyste k nám chodili ještě raději, a přitom nás napadlo, že existují ještě jiné stránky, které každý den píší o podobných a často i stejných akcích jako my. Z tohoto nápadu nyní vzniklo partnerství, díky kterému náš tým nyní budou tvořit hned 3 letenkáři – Georgo, Mirek a David.

A NA ZÁVĚR TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ! Ku příležitosti tohoto spojení jsme si pro Vás připravili slevy až 500 Kč (poplatek za vystavení ve výši 0 Kč) na všechny letenky rezervované v našem vyhledávači, díky čemuž u nás nyní koupíte všechny letenky zaručeně nejlevněji! Odteď již nemusíte projíždět při hledání letenek celý web, protože levněji než u nás letenku stejně nepořídíte!

Díky za podporu!
Vaše zaletsi a letenkomat


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)