Zájezd od Egypta: 4* hotel s all in za 3 850 Kč
11.12.2017

Zájezd od Egypta: 4* hotel s all in

3850

O této nabídce

Utečte všeobecnému předvánočnímu shonu a stresující atmosféře přeplněných nákupních center na pláže při pobřeží Rudého moře. Za all inclusive zájezd do Egypta nyní zaplatíte pouze 3 850 Kč (týdenní turnus), přičemž do německých Drážďan se navrátíte na Štědrý den ráno a o atmosféru vánoční večeře tak rozhodně nepřijdete. Druhou možností je vydat se do letoviska Hurghada z bavorského Mnichova již tento pátek a vrátit se pár dní před svátky. Celý zájezd bude jen o pár stovek dražší.

V Egyptě na Vás čekají příjemné teploty pohybující se mezi 25 a 30°C a slunečné počasí. Rozhodně nezapomeňte ani plavky, neboť okolní vody jsou stále vyhřáty na ca 24°C. A to je oproti aktuálnímu vlezlému stavu u nás v České republice jistě vítaná změna.

  • Rezervujte: přes web Dovolena.cz
  • Zavazadla: v ceně je klasické kabinové zavazadlo a 1 ks zavazadla k odbavení
  • Nabídka obsahuje: zpáteční letenku Drážďany – Hurghada resp. Mnichova – Hughada, ubytování ve 4* hotelu, transfer z letiště
  • Dostupnost:
    • ​​​​​​​z Drážďan
    • ​​​​​​​z Mnichova

Jak do Drážďan a Mnichova

Do Drážďan se nejnáze i nejrychleji dostanete vlastním automobilem. Další možností je využití autobusové linky společnosti RegioJet, která vyjíždí z pražské Florence. Cena jizdenek z hlavního města se pohybuje kolem 300 Kč. Alternativně se nabízejí i vlakové spoje Českých drah.

Pojedete-li v bandě, tak je nejlepší vyrazit i do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností Regiojet nebo Flixbus. Jednosměrná jízdenka do centra města Vás vyjde na 380 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 590 Kč. 

​​​​​​​

Náhled zájezdu z Drážďan do Egypta za 3 850 KčSubscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)