Za panenskou přírodou do jižního Kazachstánu z Prahy
19.2.2020

Za panenskou přírodou do jižního Kazachstánu z Prahy

6 086

O této nabídce

Vyrazte za panenskou přírodou do jižního Kazachstánu, prozatím turismem tolik nezatížené země. V aktuální nabídce letecké společnosti Air Baltic ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Almaty se sympatickou cenovkou 6 086 Kč. Za tuto pěknou cenu je dostupných několik termínů na začátku dubna a posléze v květnu. Další cenová hladina (o cca tisícovku vyšší) pak nabídne pestřejší výběr termínů od dubna až do července letošního roku.  Základní tarif u Air Baltic obsahuje jen příruční zavazadlo, s níž si musíte vystačit. Pokud byste potřebovali zavazadlo odbavené, připravte se na doplatek 40 €/ks/směr (alternativně se mrkněte na nabídku Turkish Airlines, kteří ho již mají zahrnuté v ceně letenky, či kazašské společnosti SCAT). Cestou do jižního Kazachstánu i zpět vás čeká jeden přestup v lotyšské Rize. Téměř 6 hodin na cestě do Kazachstánu pak můžete využít k rychlé večerní prohlídce města.

Nikde nikdo, jen konejšivé ticho pustého Kazachstánu. Země chudá na lid, bohatá na krásy přírody. Země pouští, stepí a hor, země zaslíbená. Vyprahlá krajina je poseta tyrkysovými jezírky, zrcadlo Velkého Almatinského jezera odráží vrcholy zasněžených horských štítů. Pohoří se táhne až do Kyrgyzstánu a na východ do Číny, mizí pod oparem a oblaky. Panuje tu Chan Tengri, kazašsky Vládce nebes, sedmitisícová nejvyšší hora Kazachstánu – mocnější vládce než Kasym-Žomart Tokajev. Spousta lidí ani neví, kde se Kazachstán nachází. Vy teď ale víte, že je nádherný. A že se tam musíte vydat, ať už je kdekoliv.

Ubytování

V největším městě celého Kazachstánu, Almaty, se ubytujte v tomto tříhvězdovém Hotelu Renion Zyliha za 520 Kč/os./noc včetně snídaně anebo složte hlavu v pěkném hotelu Mildom Express za 367 Kč/os./noc opět se snídaní v ceně. Další ubytovací možnosti pak tradičně hledejte na Bookingu, Hotels či AirBnB.

Víza

Čeští občané nejsou zatíženi vízovou povinnosti při krátkodobých turistických pobytech jak v Kazachstánu, tak i sousedním Kyrgyzstánu.

Autopůjčovna

Budete-li cestovat ve skupině, mohl by se vám pro snazší poznávání krás jižního Kazachstánu a přesuny hodit vlastní auťáků. Mrkněte se za tímto účelem do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Prahy do Almaty za 6 086 Kč

Za panenskou přírodou do jižního Kazachstánu z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)