Za moderní architekturou do Bilbaa – z Prahy
16.12.2019

Za moderní architekturou do Bilbaa – z Prahy

2 378

O této nabídce

Zatímco většina turistů směřujících do Španělska míří do Barcelony, Madridu či dalších destinací na pobřeží Středozemního moře, zůstává severní část Španělského království lehce opomíjena. A to je velká škoda, neboť kromě krásné a divoké přírody potěší i milovníky městské turistiky. Využijte proto aktuální možnosti zaletět si na pár dní (ideálně prodloužený víkend) z Prahy do baskického Bilbaa za 2 378 Kč. Nejlevnější letenky pořídíte přímo na stránkách aerolinky Brussels Airlines v termínech od ledna do března (kompletní přehled termínů v našem kalendáři), nicméně za ceny vyšší jen o pár stokorun se vám naskytne výběr termínů téměř po celý nadcházející rok. Cestu do Bilbaa vás čeká jeden svižný přestup v obou dvou směrech a základní tarif obsahuje příruční zavazadlo, s níž si v Bilbau na pár dní jistě vystačíte. A jestli milujete moderní architekturu, tak byste tím spíše neměli váhat…

Bilbao je půvabné město na samém severu Pyrenejského poloostrova. Leží tam, kde se potkává temperamentní Španělsko se šarmantní Francií a kvetoucí pevnina s rozzuřeným Atlantským oceánem. Město Bilbao snoubí v harmonii staré a moderní, jeho křivolaké uličky plné barev a domů s malými balkónky tu potkávají světoznámý architektonický skvost, Guggenheimovo muzeum se sbírkami umění. Dva břehy řeky Nervión spojuje Bílý most Santiaga Calatravy a vzduchem voní rybina, lahodné jídlo a farmářské trhy. Ochutnejte místní víno, poznejte zdejší vřelé lidi, zamilujte si Bilbao i celé Baskicko.

  • Rezervujte: nejlevněji přímo přes stránky dopravce anebo jednoduše v našem vyhledávači
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla (55 x 40 x 23 cm) + osobní věc (40 x 30 x 10 cm), dohromady max. 12 kg
  • Dostupnost: nejlevněji leden – březen 2020 (dále po celý rok)
  • Termíny:

Ubytování

Jednoduché bydlo v centru Bilbaa nabídne tento vyhledávaný dvouhvězdový Hotel Lidar za 595 Kč/os./noc, případně klasický řetězec Ibis – za 709 Kč/os./noc. Velmi dobrou volbou bude i tento tříhvězdový Hotel Ilunion za 652 Kč/os./noc. Další možnosti hledejte tradičně na Bookingu, Hotels či AirBnB.

 

Autopůjčovna

Pokud se do Bilbaa vydáte na déle než prodloužený víkend, tak by jistě byla škoda neprozkoumat i další krásná zákoutí Baskicka. Ideálním pomocníkem pak bude vlastní auťák. Mrkněte se proto na aktuální nabídku do naší autopůjčovny. 

Náhled letenky z Prahy do Bilbaa za 2 378 Kč

Za moderní architekturou do Bilbaa - z Prahy


Bude se hodit

Praha (PRG)

guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Tereza

Ahoj pokušitelé ze ZaletSi, lákají mě letenky do Bilbaa, ale chci se zeptat na váš názor. Prosím, jak se díváte na druhou možnost letu z Bilbaa zpět do Prahy, kdy na přestup v Bruselu je pouze 35 minut? (přílet 15:15, odlet 15:50)
Předpokládám, že přestup je garantovaný, ale i tak – je reálné to stihnout? Díky moc za radu, Terez.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)