Za moderní architekturou do Bilbaa – z Prahy
16.12.2019

Za moderní architekturou do Bilbaa – z Prahy

2 378

O této nabídce

Zatímco většina turistů směřujících do Španělska míří do Barcelony, Madridu či dalších destinací na pobřeží Středozemního moře, zůstává severní část Španělského království lehce opomíjena. A to je velká škoda, neboť kromě krásné a divoké přírody potěší i milovníky městské turistiky. Využijte proto aktuální možnosti zaletět si na pár dní (ideálně prodloužený víkend) z Prahy do baskického Bilbaa za 2 378 Kč. Nejlevnější letenky pořídíte přímo na stránkách aerolinky Brussels Airlines v termínech od ledna do března (kompletní přehled termínů v našem kalendáři), nicméně za ceny vyšší jen o pár stokorun se vám naskytne výběr termínů téměř po celý nadcházející rok. Cestu do Bilbaa vás čeká jeden svižný přestup v obou dvou směrech a základní tarif obsahuje příruční zavazadlo, s níž si v Bilbau na pár dní jistě vystačíte. A jestli milujete moderní architekturu, tak byste tím spíše neměli váhat…

Bilbao je půvabné město na samém severu Pyrenejského poloostrova. Leží tam, kde se potkává temperamentní Španělsko se šarmantní Francií a kvetoucí pevnina s rozzuřeným Atlantským oceánem. Město Bilbao snoubí v harmonii staré a moderní, jeho křivolaké uličky plné barev a domů s malými balkónky tu potkávají světoznámý architektonický skvost, Guggenheimovo muzeum se sbírkami umění. Dva břehy řeky Nervión spojuje Bílý most Santiaga Calatravy a vzduchem voní rybina, lahodné jídlo a farmářské trhy. Ochutnejte místní víno, poznejte zdejší vřelé lidi, zamilujte si Bilbao i celé Baskicko.

  • Rezervujte: nejlevněji přímo přes stránky dopravce anebo jednoduše v našem vyhledávači
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla (55 x 40 x 23 cm) + osobní věc (40 x 30 x 10 cm), dohromady max. 12 kg
  • Dostupnost: nejlevněji leden – březen 2020 (dále po celý rok)
  • Termíny:

Ubytování

Jednoduché bydlo v centru Bilbaa nabídne tento vyhledávaný dvouhvězdový Hotel Lidar za 595 Kč/os./noc, případně klasický řetězec Ibis – za 709 Kč/os./noc. Velmi dobrou volbou bude i tento tříhvězdový Hotel Ilunion za 652 Kč/os./noc. Další možnosti hledejte tradičně na Bookingu, Hotels či AirBnB.

 

Autopůjčovna

Pokud se do Bilbaa vydáte na déle než prodloužený víkend, tak by jistě byla škoda neprozkoumat i další krásná zákoutí Baskicka. Ideálním pomocníkem pak bude vlastní auťák. Mrkněte se proto na aktuální nabídku do naší autopůjčovny. 

Náhled letenky z Prahy do Bilbaa za 2 378 Kč

Za moderní architekturou do Bilbaa - z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)