Z Vídně na Filipíny během sezóny
26.12.2019

Z Vídně na Filipíny během sezóny

10 140

O této nabídce

Ještě nemáte letenky na zimu někam do tepla? Zaleťte si  do Jihovýchodní Asie! Super letenky na Filipíny vychází z Vídně s China Southern za 10 140 Kč. Pár termínů je během ledna, více pak během února. A kdy? Například s odletem 13. února s návratem 22. února Rezervuj tento termín >>

Určitě nezůstávejte jen v Manile a pokračujte na některý z mnoha ostrovů. Přískoky mezi nimi pak zpravidla pořídíte za velmi nízké ceny v řádu stovek korun. Širokou síť linek provozuje především Cebu Pacific, ale vyplatí se lovit i u lokální odnože Air Asia či dceřiné společnosti Philippine Airlines á la PAL Express.

A proč jet na Filipíny?

Filipíny jsou srdcovka. Přes sedm tisíc ostrůvku rozesetých po křišťálově čistých vodách Tichého oceánu, zarostlých hustými deštnými lesy a lemovaných sluncem políbenými plážemi, obývají snad ti nejusměvavější lidé světa. Sedněte do barevného jeepney a poznávejte okolí, nebo se vydejte vstříc dálkám na bambusové loďce. Šnorchlujte s králi tamních vod – obřími žraloky velrybími a potápějte se jejich korálovým královstvím. Zdolejte úchvatný vulkán Mayon (2 462 m. n. m.), pokud teda zrovna nesoptí, navštivte burácející vodopády Tumalog Falls a dechberoucí rýžové terasy Banaue nebo se položte se slaďoučkým kokosem na bílé písky El Nida.

POZOR! Při přestupu v Číně nepotřebujete vízum, pokud nebudete v destinaci déle, jak 24h. Zmiňovaná trasa víza nepotřebuje, nicméně můžete narazit na routing s dvěma přestupy a dobou pobytu v Číně delší, jak 24h. Potom vízum potřebujete.

Ubytování

V Manile se po příletu nemá cenu zdržovat moc dlouho. Na druhou stranu je docela pravděpodobné, že vzhledem k pozdnímu příletu se vám nepodaří ulovit nějaký rozumný odskok na některý z krásných filipínských ostrovů. V tom případě bychom využili tohoto Red Planet Aseana Hotelu za 517 Kč/os./noc anebo toto oblíbené studio Lourdes Inn v blízkosti letiště za 284 Kč/os./noc včetně snídaně. 

Víza

Na Filipíny si nepotřebujete zařizovat žádné vízum, pokud zde neplánujete zůstat déle jak 30 dní. Stačí pouze cestovní pas platný ještě 6 měsíců po návratu.

Náhled letenky za 10 140 Kč z Vídně do Manily
Z Vídně na Filipíny během sezóny

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

China Southern Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)