z Prahy nově do Belfastu a Glasgow
11.8.2014

z Prahy nově do Belfastu a Glasgow

O této nabídce

Nízkonákladová společnost JET2  dnes oznámila příjemnou novinku, od 3. dubna 2015 začne létat každý pátek a pondělí z Prahy (PRG) do Belfastu (BFS)  a od 21. května bude létat každý čtvrtek a neděli z Prahy (PRG) do Glasgow (GLA).

  • Nejlevnější zpáteční letenku do Belfastu pořídíte za 2 579 Kč, např. 3. dubna – 3. dubna.
  • Nejlevnější zpáteční letenku do Glasgow pořídíte za 2 968 Kč např. 21. – 31. května.

Letenky rezervujte nejlevněji: na stránkách letecké společnosti

Ubytování v Glasgow

V centru Glasgow ve tříhvězdičkovém hotelu se snídaní je možné pořídit přibližně za 750 Kč na os. a noc. Pokud byste byli méně nároční, skromnější ubytování Vás vyjde přibližně na 600 Kč.

Ubytování v Belfastu

V Belfastu pořídíte levné ubytování za 733 Kč/os/noc v tomto jednoduchém hostelu.

[google-map-v3 shortcodeid=“70994f5d“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Glasgow{}1-default.png|Belfast{}2-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)