Z Prahy na Madeiru za 3738 Kč
15.11.2019

Z Prahy na Madeiru

3738

O této nabídce

Vyrazte během zimních měsíců z Prahy na úžasnou Madeiru. Nejen za super červeným vínem ale také za dobrodružstvím, které vás čeká podél levád (úzkých zavlažovacích kanálů), či jiných úžasných treků na tomto věčně rozkvetlém ostrově.

Letenky jsou s KLM, tedy v obou směrech vás čeká cesta přes Amsterdam, kde se můžete zastavit na jeden den a pak pokračovat v klidu dál. A kdy? Z Prahy na Madeiru se dostanete s odletem 21. ledna s návratem 28. ledna za 3738 Kč. Rezervuj tento termín >>

A proč jet zrovna na Madeiru?

Madeira vás okouzlí nádhernými vodopády i těžko prostupnými stezkami podél levád, stejně jako koupání v přírodních bazénech uprostřed skal (ok, v lednu to bude ledovka, jen pro otužilce :), či pohled prosklenou lávkou z 600 metrů vysokého útesu Cabo Girao. Nezapomeňte ochutnat čerstvé ryby, madeirské víno a fantastickou zmrzlinu. Pozorujte delfíny a velryby v oceánu, oblékněte pončo z ovčí vlny a dýchejte zhluboka, ať nasajete Madeiru na dlouhou dobu pod kůži!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: v ceně klasické kabinové do 12 kg, na těch pár dní bohatě stačí 😉 + osobní věc či taška na notebook
  • Dostupnost: leden – únor 2020
  • Termíny: v našem kalendáři

Ubytování

Ani za ubytko na Madeiře nevysolíte ranec, jednoduché ubytování s vlastní koupelnou seženete už za 256 Kč/os/noc. Pokud vás pojede více, zvažte námi ověřený prázdninový dům asi 10 minut od letiště (ale nebojte, letadla slyšet nejsou prakticky vůbec).

Půjčení káry

K průzkumu ostrova si určitě vypůjčte káru, budete pak časově flexibilní a nezávislí na autobusech. Ceny aut si srovnejte v tomto srovnávači. Alternativně, pokud vám nevadí trochu riskovat a půjčit si plečku (tak trochu styl rent a wrack :D), bookněte si ji přes Funchal car hire.

Náhled letenky za 3738 Kč z Prahy na Madeiru

Z Prahy na Madeiru za 3738 Kč


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Praha (PRG)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)