Z Londýna na Nový Zéland přes Vánoce od 14 571 Kč
10.8.2018

Z Londýna na Nový Zéland přes Vánoce

14571

O této nabídce

Nevíte kam na Vánoce a Silvestra? Jste časově flexibilní? Milujete krásnou přírodu? Vyrazte na Nový Zéland! Letenky z Londýna do Aucklandu stojí od 14 571 Kč. Přískok do/z Londýna se dá sehnat okolo 2 000 – 2 500 Kč včetně odbaveného zavazadla, což je furt super cena za letenku na druhou stranu zeměkoule!

Nejlevnější termíny vychází minimálně na měsíc, ale určitě bychom se nebáli, že byste se na Novém Zélandu nudili. Na severním ostrově určitě stojí za návštěvu Národní park Tongariro, okolí Rotoruy, které se nachází v oblasti se silnou sopečnou aktivitou a nebo třeba Cape Reinga a jeho okolí. Milovníci Pána prstenů rozhodně nevynechají Hobitín. Na jižním ostrově určitě nevynechejte Národní park Tasman, Punakaiki Pancake Rocks, ledovce Franz Josef a Fox, které ústí téměř do moře, jezera ve vnitrozemí (např. Wanaka, Hawea, Pukaki, Tekapo), Queenstown a v neposlední řadě – Milford Sound. No máte co dělat :).

Pokud vám přeci jen zbyde nějaký ten čas, můžete se zajet podívat na třetí největší novozélandský ostrov – Stewart island.

Sice dlouhý, ale krásný termín přes Vánoce a Silvestr za tuto cenu je 16. 12. – 16. 1. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 2 ks odbaveného zavazadla + 1 ks příručního zavazadla do 10 kg
 • Dostupnost: prosinec 2018 –  leden 2019
 • Termíny:
  • 9. 12. – 16. 1. za 14 571 Kč
  • 16. 12. – 16. 1. za 14 571 Kč
  • 23. 12. – 16. 1. za 15 283 Kč REZERVUJ ZDE
  • 6. 1. – 16. 1. za 16 706 Kč REZERVUJ ZDE

Ubytování

Na Zélandu, a to především v létě, doporučujeme využívat místní kempy. Jedním typem kempu jsou tzv. Holiday parky, které nabízí velké zázemí a často i malé chatičky, tudíž nepotřebujete stany. Druhým typem kempů jsou tzv. DOC, kde si za symbolický poplatek, který házíte do kasičky, můžete postavit stan na určené ploše. Nic moc zde nehledejte, většinou jen kadibudku a občas něco jako sprchu. Každopádně pro milovníky přírody a kýčovitých okamžiků je to ideální.
Více informací o kempování na Novém Zélandu naleznete zde.

Pokud přeci jen chcete mít každý den postel a 4 stěny kolem sebe, určitě jukněte na Hotels.com, Booking.com a podobné.

Po příletu do Aucklandu se doporučujeme ubytovat v Haka Hotel K´Road Apartments, kde za velice pěkný apartmán zaplatíte cca 800 Kč/osobu.

Jak do Londýna

Pokud jste časově flexibilní, tak můžete vyrazit do Londýna o pár dní dřív a užít si tak vánoční atmosféru této metropole. Nebo naopak se zde můžete zdržet o pár dnů déle při návratu a využít tak povánočních londýnských slev.
A nebo můžete využít jednu z mnoha aerolinek (EasyJet, Smartwings, Ryanair, Wizzair, apod.), které létají přímo na Londýn – Gatwick, ze kterého budete dále pokračovat.

Autopůjčovna

Rozhodně si na Zélandu půjčte auto. Pokud jste trošku duchem dobrodruzi, můžete si půjčit menší dodávku, která je uzpůsobená i na nocování v autě. Jedna z těch větších půjčoven těchto aut je Jucy. Pokud si vystačíte s normálním autem, můžete si nějaké vybrat u nás v autopůjčovně.

Víza

Občané České republiky nejsou zatíženi vízovou povinností, tedy za předpokladu, že se jedná o turistický či jinak rekreační pobyt. Po příletu však počítejte s klasickou vstupní hraniční kontrolou a pro její zdárný průběh byste měli splňovat tyto požadavky.

Počasí

Od prosince do února je na Novém Zélandu léto, takže se můžete těšit na krásné teplé počasí.

Náhled letenky z Londýna na Nový Zéland od 14 571 Kč

Z Londýna na Nový Zéland přes Vánoce od 14 571 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)