Xi An (Čína) – Finnair – 12274 Kč
10.10.2013

Xi An (Čína) – Finnair – 12274 Kč

O této nabídce

Jestliže si rádi plánujete dovolenou dlouho dopředu a uvažujete o návštěvě Číny, neměla by Vám uniknout nabídka Finnairu, který aktuálně nabízí velmi výhodný tarif do čínského Xi Anu, města proslaveného především díky Terakotové armádě, i pro ty nejnáročnější cestující – odlet je z Prahy a doba na přestup v Helsinkách naprosto ideální 3 hodiny.

Tento tarif je dostupný na celé letní prázdniny 2014 až do vyprodání letenek. Jako příklad uvádíme termín 6. – 26.7. nebo 13.7. – 2.8., 13. – 26.7. (odlety v neděli a návraty v sobotu). Letenky si můžete rezervovat v našem vyhledávači.

My sami jsme se právě nyní vrátili z dovolené po Číně, takže Vám v případě zájmu můžeme poskytnout jakékoliv rady nebo pomoc při plánování Vaší cesty například v komentářích pod příspěvkem.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)