Xi an a Chongqing z Prahy – 10173 Kč
12.4.2017

Xi An a Chongqing z Prahy

O této nabídce

Čína není zdaleka jen Peking a Šanghaj, ale především stále ještě také rozsáhlá území s nádhernou nedotčenou přírodou, která můžete objevovat celé měsíce. Z vlastní zkušenosti můžeme jen doporučit celou oblast Sečuánu a okolí města Guilin s překrásnou řekou Li. Ideálním startovním místem pro podniknutí takového cesty po západní a jihozápadní Číně včetně Tibetu je město Chongqing, kam si díky super nabídce Finnairu můžete zaletět pohodlně z Prahy v hlavní cestovní sezóně jen za 10277 Kč.

Aby toho nebylo málo, za stejnou cenu můžete letět také do města Xi An, které je známé nejen díky Terakotové armádě, ale také díky jednomu z nejznámějších treků na světě v taoistických horách Hua Shan.

  • Rezervace a termíny:
  • Nejlevnější rezervace: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: v ceně odbavené zavazadlo 23 kg
  • Dostupnost: nejlevněji duben – říjen 2017​​​​​​​

Ubytování

Ubytování v rámci celé Číny můžete nejlevněji rezervovat přes stránky Agody. V poslední době někdy vychází levněji i konkurenční booking, a proto doporučujeme nabídky obou vyhledávačů porovnat.

Cestování po Číně

Pokud plánujete cestování po Číně vlakem, je dobré zejména v hlavní sezóně pořídit jízdenky dopředu. Nákup online bohužel není bez čínské platební karty možný, ale můžete k tomu využít některou z místních agentur. Mezi nejznámější patří  www.china-diy-travel.com či  www.chinahighlights.com/china-trains. My jsme cestování vlakem po Číně vyřešili tak, že jsme si dopředu nakoupili všechny jízdenky na naši cestu a tyto jízdenky na náš čekaly na recepci v hotelu po příletu do Číny. Poplatky agentuře začínají na 5 $ za jízdenku, což považujeme velmi přijatelnou cenu.

Náhled letenek za 10173 Kč

Xi an a Chongqing z Prahy - 10173 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)