Wroclav – Polskibus – 12 Kč
7.11.2013

Wroclav – Polskibus – 12 Kč

O této nabídce

Levný výlet do Polska můžete absolvovat s Polskibus. Zpáteční jízdenky z Prahy do Wroclavi pořídíte za 2 PLN, tedy 12 Kč, k ceně je třeba připočítat 1 PLN za celou rezervaci. Jízdenky mizí rychle, proto rezervujte na polskibus.com. Příkladem může být odjezd z Prahy Florence 3. března s návratem 4. března, rezervační období 3. 3. – 31. 3. 2014.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Wroclav{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)