WOW! Jižní a střední Amerika od 4382 Kč
12.6.2017

WOW! Střední a jižní Amerika - 4382 Kč

O této nabídce

Update: 20. 6. 15:38: Letenky stále beze změny, sami jsme si nakoupili Havany, počkáme do konce týdne a začneme řešit už přískoky. 🙂

Update 13. 6. 9:40: Letenky stále drží jak přikované, žádná změna, zatím si ale nekupujte přískoky z Amsterdamu, dejte tomu čas alespoň do konce týdne, letenky checkujeme.

Update 12. 6. 15:45: Letenky již nejsou za zmiňované ceny dostupné. Koupili jste a zaplatili kartou? Přišlo potvrzení o zaplacení? Posaďte se pohodlně do křesla a sledujte letenky přes rezervační kód a svoje jméno na viewtrip.com nikam nevolejte a dejte tomu pár dní čas. 😎 Jestli tam svítí zeleně Confirmed a máte tam e-ticket Number, tak pohoda. Kdo koupil přes letušku, může si rezervaci zkontrolovat přes Checkmytrip – www.checkmytrip.com/US/retrieve/REZERVAČNÍ_KÓD/PŘÍJMENÍ

Kdo má rezervaci a zatím letenky neplatil v našem rezervačním systému či přes odkaz na Letušku, který jsme všude dávali, můžete do 17:30h zaplatit převodem v rámci stejné banky nebo hotově na pobočce Asiany, letenky by měly jít vystavit. Nebo skočte do nejbližší pobočky banky např. České spořitelny a vložte to na účet v hotovosti. Pokud to nestihnete, rezervace budou zrušeny.

Update 12. 6. 13:53: Už nemůžete najít termín z Amsterdamu? Zkuste lety z Madridu – třeba tyto letenky do Panamy za necelých 6 tis. Kč – http://zalet.si/A124Um

Update 12. 6. 11:28: Koupili jste letenku a zaplatili ji kartou? Jestli vám přišlo potvrzení, dejte si kávu nebo čaj a počkejte, hlavně nikam nevolejte. 🙂

Update 12. 6. 11:04: Hlásí vám vyhledávač chybu, že letenka nejde booknout? Zkuste alternativní vyhledávač, kde to stále šlape => www.zaletsi.cz/letenky-2 (a nezapomeňte platit kartou!)

Tak to je mazec! Zpáteční letenky do celé střední a jižní Ameriky a do Karibiku vychází na neskutečných 4 382 Kč! Vyrazte z Amsterdamu do Dominikánské republiky, na Kubu, do Mexika, do Peru, do všech států střední Ameriky či do Ekvádoru.

Stejné akce jsme využili před pár měsíci, když jsme se za pár korun podívali do Mexika. Aeromexiko nám velmi příjemně překvapili svým servisem a rádi jsme se proletěli jejich novým Dreamlinerem. Super zpráva je také to, že časy letů jsou tak dobré, že se cestou tam dostanete do Amsterdamu pohodlně s easyjetem a cestou zpátky stíháte večerní let s ČSA.

Letenky plaťte určitě kartou, jinak riskujete, že vám rezervace bude zrušena! 😉

Dostupné destinace

 • Dominikánská republika – Santo Domingo – 4365 Kč
 • Kuba – Havana – 4385 Kč
 • San Salvador – Salvador – 4380 Kč
 • Guatemala – Guatemala City – 4382 Kč
 • Nikaragua – Managua – 4384 Kč
 • Panama – Panama City – 4367 Kč
 • Honduras – San Pedro Sula – 4371 Kč
 • Peru – Lima – 5692 Kč
 • Ekvádor – Quito – 5682 Kč
 • Mexiko – Cancun – 6153 Kč
 • Kostarika – San Jose – 7989 Kč

Náhled letenky za 4382 Kč z Amsterdamu

WOW! Jižní a střední Amerika od 4382 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
215 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)