WOW! Havajské ostrovy z Prahy – 11 716 Kč
28.8.2014

Havaj z Prahy

O této nabídce

Tak to jsme tu ještě neměli! Havajské ostrovy z Prahy s British Airways za 11 716 Kč tam i zpět! Příkladem může být odlet 18. listopadu z Prahy (PRG) do Honolulu (HNL) s návratem 2. prosince. Rezervuj příklad >>

  • Rezervujte: V tomto vyhledávači letenek  (pokud je systém přetížen, alternativně na zaletsi.cz nebo  pelikan.cz  případně Expedia)
  • Platnost tarifu: 15. 9. 2014 – 31. 5. 2015, do vyprodání nebo aktualizace, doporučujeme platit ihned
  • Zavazadla: 23kg odbaveného v ceně letenky

Další příkladové termíny

Ubytování v Honolulu

Nejlevnější možností je stanování v kempech, nicméně pokud byste se rozhodli pro ubytování v hotelech, doporučujeme na Waikiki tento jednoduchý hotel.  Stejně jako kdekoliv jinde v USA, nejvýhodněji Vás hotel vyjde, pokud pojedete čtyři a vystačíte si s dvěma velkými postelemi, potom bychom bydleli v tomto třhvězdičkovém hotelu rovněž na Waikiki.

Kolem ostrovů

Ideálním způsobem, jak objevit krásy Havajských ostrovů je půjčení si automobilu po příletu na letišti – mrkněte na tento srovnávač.

[google-map-v3 shortcodeid=“df89ec36″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Honolulu{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
49 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)